Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szemét vagyok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét vagyok, mert szóltam a szüleinek, hogy évek óta drogozik?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy a barátnőm bevett egy ecstasy tablettát pár napja. Azt is megtudtam, hogy 4 éve évi 1 alkalommal, nyaranta előfordul, hogy él vele. Nagyon dühös lettem, a falhoz szorítottam, de nem bántottam, és mivel nem hiszem el, hogy évi 1x lehet ilyet csinálni, és egyébként is nagyon ijesztő, ultimátumot adtam, hogy ha nem megy el elvonóra, akkor szakítunk. Azt mondta, hogy oké, akkor szakít, mert nincs mivel elvonóra menni, mivel nem függő. Utána azzal jött, hogy semmivel sem undorítóbb annál, minthogy én 2-3 havonta úgy berúgok, hogy előfordul a hányás és nem teljesen emlékszem másnap. Erre nem bírtam tovább és felhívtam a szüleit, hogy intézkedjenek, ha fontos nekik a lányuk. Azóta nem beszél velem, minden csatornán letiltott, az utolsó szava az volt hozzám, hogy utolsó szemét vagyok.
2019. aug. 25. 17:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
72%

Mert öregapád minden nap ivott egy kis sört, bort, stb, nem pedig ivott egy kis sört, bort stbt, majd hányt egy kis sört, bort stb-t. Volt a családomban, aki a 2. verzió szerint piált és 42 évesen oda is száradt a padlóra a kis sörrel, borral egyetemben amit odahányt magaalá. 2 hét után vették észre, hogy büdös van, hívtak azonosítani, de csak a nyakláncáról ismertem fel. Amúgy, talán derülni fogtok rajta, de a becsületes neve Balázs volt.

Nem gáz 2-3 havonta innod, de hányásig menésből azért ne csinálj rendszert. Nem akarsz te múmia lenni.

33/f

2019. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
19%
Jaaaaj és kedves kommentelők honnan tudjátok hogy a csaj az igszat mondta? Szerintetek van olyan drogos aki bevallja hogy rendszeresen használja? Nem hiszem. Szerintem jól tetted hogy kiadtad az útját de nekem az ilyen sok hányás sem férne bele.
2019. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
78%

Évi egy alkalom? Ne viccelj már, az azért nem függőség. Nagyon ellene vagyok mindenfajta drognak, de az az 4 szem életében azért még nem számít függőségnek.

A hányásig ivás sem veszélytelen, ha már a veszélyeknél tartunk. Egy barátomat 20 évesen újra kellett éleszteni egy buli után, amikor a partyhangulat úgy eluralkodott rajta, hogy embertelen mennyiségű vodkát ivott. Egy nagyon kedves ķözeli hozzátartozóm pedig többször kapott már alkoholmérgezést, mert ő nem olyan szerencsés, hogy kihányja a felesleget. Állati ijesztő és nem akkora élmény a torkába dugdosni az ujjamat. Aztán meg hordani neki a vizet, hogy jobban legyen. Többek között ezért utálom az alkoholt.

Szakítás után meg beköpni az exedet a szüleinél, hogy rájuk hozd a frászt a semmiért, nagyon ronda dolog.

2019. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
31%
Drogossal nem állunk szóba,röviden.Ha igen,akkor szenvedj.Buta vagy.
2019. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%
"Jobb lett volna, ha a rendőrséget hívom? Az lett volna a kötelességem. Papíron." Kérdező, könyörgöm mondd, hogy ez valami százalékgyűjtő kamu, és nincs a valóságban ennyire ostoba és egyben ennyire aljas ember...
2019. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
74%
Pedig van
2019. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
23%
Sztem pedig nagyon is jól tetted. De láthatod az itteni válaszokból h áll a társadalom a drogokhoz...
2019. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
85%
Abban egyetértek veled, hogy veszélyes és nem jó ez a dolog. Én egyébként is nagyon elítélem a drogozást. Ha a barátnőm tenné, én is biztos, hogy szakítanék vele (olyannal meg, akiről előre tudom, össze se jönnék). Viszont a nő helyében meg téged dobtalak volna már régen a részegeskedés miatt. A szüleinek pedig nem kellett volna elmondani a dolgot.
2019. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hangzik jól tőled hogy ultimátumot adtál neki, ő meg kérte h ne igyál hányásig.. nem törődtél a kérésével így jó h ő se törődik a tiéddel..nem is értem miért kell hányásig inni..
2019. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
36%

A drogos szaroknál jobban semmit nem utálok. Úgy vágtam volna ki a nőt, hogy csúszik, de téged sem lehet a részegséggel tolerálni.


Amúgy ha ennyit fogyaszt nem függő, de épeszű ember ilyennel ha függő, ha nem, nem kezd kapcsolatba.

2019. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!