Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként hogy érintene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy érintene, ha feleséged meztelen férfiakat maszìrozna?

Figyelt kérdés
Hozzà teszem nem erotikus masszàzsról van szó.
2019. aug. 26. 14:38
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem kirohanás, hanem válasz a kérdésedre.

A feleséged semmit nem lát az egészből ha valaki le is vetkőzik teljesen, bár nem értem miért nem szól rá, hogy nem kell vetkőzni...

Vannak olyan spa helyek ahol iszappakolás...stb után jön masszír, ott esetleg van ilyen, de sima masszörnél mi az ördögért vetkőzne bárki is.

Ettől még nem változik a véleményem, ha nem lennél ennyire "szexcentrikus", nem lennél féltékeny.

2019. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem zavara, ez a munkája, én megbízom a páromban ha ő ilyet csinálna pontosan tudnám, hogy ezt a helyén tudja kezelni.
2019. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
83%
GOndolom, már akkor is gyógymasszőr volt, amikor megismerted.
2019. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
91%
Hatalmas erotikus élmény az elhízott, csoffadt, reumás 60 éves papikat masszírozni.
2019. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem válj el még időben vagytok. A feleséged megkímélnéd és jobb lenne neki egy olyan pasi mellett aki nem azon kattog mit csinál a munkahelyén. Idővel vagy félre lépsz a féltékenységed miatt vagy csúnya válás lesz a vége.


N

2019. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
86%
Ha jó pénzt kap érte leszrnám.
2019. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
17%
zavarna
2019. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Hol ìrtam, hogy gyógymasszőr? Nem ez a két kategória van a masszàzsban. Olyan helyen dolgozik, ahol spa is van, sokan onnan mennek masszàzsra, es nedves fürdőruhàban nem akarnak fél óra, óràt feküdni, meg olyanok is vannak akinek ez termeszetes. Na mindegy is biztos velem vam a baj. Köszönöm azert a valaszokat.
2019. aug. 26. 16:25
 19/40 anonim ***** válasza:
92%
Akkor gondolom orvosnövel sem kezdenél?
2019. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
91%
Akkor annál inkább tultolod. Szerinted egy furdoben van bármire is alkalom?
2019. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!