Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként hogy érintene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy érintene, ha feleséged meztelen férfiakat maszìrozna?

Figyelt kérdés
Hozzà teszem nem erotikus masszàzsról van szó.
2019. aug. 26. 14:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj Kérdező, semennyire sem célom senkit bántani, megalázni, különösen nem ellene fordítani a kérdését, de jól figyelj! Féltékenykedni felesleges! Ha megalapozott, akkor azért, ha nincs rá okod, akkor meg azért.

Akit vinni lehet, azt hadd vigyék Ha te rendben vagy önmagaddal, helyén van az önértékelésed, tisztában vagy a saját dolgaiddal, akkor fel sem merül benned semmi rossz a nejed szakmája miatt.

Azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy miért vagy féltékeny, miért baj, hogy a páros munkájához tartozik az ellenkező nem meztelensége?


Hidd el a féltékenység egyszerre bizalmatlanság és önbizalomhiány, egyszerre függőség és a szellemi autonómia hiánya, egyszerre kishitűség és önsorsrontás stb. Felesleges. Én már küldtem el partnert férfiént hasonlóért, mert még szinte azokra a nőkre is féltékeny volt, akik szembe jönnek az utcán és látom őket.

2019. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

hidd el nekem kedves kérdező, hogy a feleségednek még egy adonisz is egy letudandó munka lenne, főleg a sokadik páciens után..

de most komolyan gondolj bele, szerinted a nőgyógyász tud nőként nézni a pácienseire?:D mert szerintem a munka az munka.

ha megtetszik neki az a testétől független is megtetszene neki, szóval ilyen szempontból nem veszélyes a munkája..de valahol azért megértelek, mert engem is zavarna eleinte valószínű ha a párom meztelen nőket masszírozna szóval na..:D ilyen az élet.

no de viccet félretéve , szerintem nagyon szépen el lehet különíteni a munkát a magánélettől.

szóval ne aggódj! :)

2019. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

látom spaban dolgozik, ott is ám egyik jön a másik megy.

nincs idejük flörtölgetni.

2019. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Azt mondod, könnyen dobàlózunk a vàlàssal, nade basszus Te meg màr majdnem ott tartasz, h vàlasszon közted és a munkàja között... Férfi nőgyógyàszhoz azért jàrhat?
2019. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

én mondjuk nő vagyok, de én alapból nem örülnék neki.

viszont akkor hozzá se mennék, ha a munkája minden nap zavarna és megkeserítené az életemet.

szerintem nem gáz, hogy téged zavar, sokfélék vagyunk. A gáz az, hogy ilyen partnert választottál, ha már akkor is masszőr volt, mikor elvetted.

Ha pedig a házasságotok közben lett masszőr, akkor meg az a gáz, hogy nem tudtátok megbeszélni, hogy ne olyan munkát válasszon, amitől te egész nap kattogsz.

amúgy ha nekem férfiakat kéne masszíroznom, nem lenne benne semmi. Még ha szép is a férfi, én egyszerre csak egy férfiba tudok szerelmes lenni, a többi nem érdekel.

2019. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Azòta kissè àtgondoltam a dolgot. Azt nem mondom, hogy nem zavar, de megbìzok benne.
2019. okt. 17. 14:07
 37/40 anonim ***** válasza:

Ha velem is mar eleve igy jött össze abbol itelnem meg


Szoval ha eleve màr fontosnak tartott es nem felvallrol kezelt mint akinek mindegy melyik ffi csak ffi legyen, akkor az megalapozna vmennyi bizalmat hogy attol hogy ffiak fordulnak meg nala, megis EN kellek csak.


Azt azert lehet a masikon erezni hogy mennyit tesz bele abba hogy össze jöjjek vele ha körül is hemzsegi öt a masik nem. Gondolom a legtöbb kezdemenyezön amugy is àtlàt màr.es tudja mit akar.


Ha viszont mar kapcsolatban vagyunk es ugy jön neki a masszazs ötlet, ami neki plane még igy ujdonsagokat is tartogat vagy esetleg nem làtna àt helyzeteket tapasztalatlansag miatt es igy hajlamos lenne a megbotlasokra stb az meröben mas lenne.


Engem az exem komoly azert dobott ki anno mert engem felvettek fösulira es akkor biztos pasizni fogok meg stb. Nem erdekelte a vàlaszom abszolut.

3 honapig full külön voltunk mire megemésztette es kibekültünk :D

2019. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

37. vagyok

Szoval ha eleve ugy jöttem vele össze hogy mar akkor ez volt a munkaja megis ertem teper nagyon, az megalapozna bizalmat.


Viszont ha mellettem talalja ki hogy ö masszirozast akar vallalni az ugy megkerdöjelezné a bizalmam nekem is.

2019. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
13%
Legalább nem élősködik rajtad, amíg pénzt és sört meg piát hoz haza baj nincs. Szerintem. Én örülnék egy ilyen asszonynak, még az se zavarna ha suttyomba plusz pénzért lecummantaná őket ( csak ne csaljon meg sexuálisan) mert akkor jobban élhetnénk és többet horgászhatnék.
2020. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
54%
mondd meg neki hogy azonnal hagyja ott a munkát vagy lépj le. mi szeretnél lenni, alárendelt kis kutya vagy az alfahím? "nem erotikus masszázsról van szó" hogyne, biztos naponta lát 30 faszt de egyiket sem kívánja meg. a 200 centis kigyúrt fickóéhez sem ér hozzá soha biztosan
2020. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!