Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként hogy érintene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy érintene, ha feleséged meztelen férfiakat maszìrozna?

Figyelt kérdés
Hozzà teszem nem erotikus masszàzsról van szó.
2019. aug. 26. 14:38
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Na igen, a feleségem is ezzel jön, hogy akàr orvos is lehetne. Nem tudom, hogy mire van alkalom, de ha felmerülne bennem, hogy megcsal, akkor vàlasztania kellene a munka vagy én.
2019. aug. 26. 16:36
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

"Hatalmas erotikus élmény az elhízott, csoffadt, reumás 60 éves papikat masszírozni."


Exem édesanyja masszőr volt, nem beszélte ki név szerint a vendégeit, de azt mondta, hogy a legtöbb vendége az idősebb, és vannak köztük nem túl kellemes illatúak is.

Igen, nála is bepróbálkoztak perverzek, de ezek általában már telefonban lebuktak.


Engem is megmasszírozott párszor, semmi erotikus nem volt benne, inkább kicsit szégyelltem magam, hogy látja a hátamat.

2019. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, kevés a jó testű férfi, aki megfordul az ilyen átlag masszőröknél.
2019. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez a hivatása és szereti csinálni, te meg szereted őt, akkor el kell fogadnod és bízni benne. Ugyanúgy, mintha orvos lenne vagy aktokat rajzoló képzőművész vagy színész, aki egy szerepért csókolózik.
2019. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy én csak azt nem értem, hogy ha neked nem tetszik a munkája de ő szereti csinálni akkor miért nem válsz el? Probléma megoldva. Keress olyan not akinek más a szakmája és nem zavar. Ennyi.


N

2019. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
88%

Most mit hisztizel?

Ez a munkája, tetszik vagy sem.


Ha nem tudod elfogadni akkor válj el. Ha nem válsz el, akkor pedig maradj csendben.


De akiknél ez probléma azok nem bíznak a társukban!


Én masszőr vagyok, igaz férfi. És sok nőt és férfit is masszírozok. És igen ez ezzel jár, vannak masszázsok aminél segg is szinte teljesen benne van.

Természetesen az intim testrészek nem látszanak.


De nálam a barátnőimnek ezzel nem volt baja, mert megbíztak bennem.

2019. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen alapon a nogyogyaszok mind elvalt emberek lennenek.
2019. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Sokan nagyon könnyen dobàlòznak itt a vàlàssal.
2019. aug. 26. 21:20
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bejönne! Sőt, még dughatna is velük, lehet hogy perverz vagyok, de komolyan gondoltam.
2019. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Szergej55 ***** válasza:
100%
Én is járok női masszőrhöz, alsógatya marad csak, de törölközővel le van takarva minden, ami épp nem esik kezelés alá, ráadásul semmi szexuális nincs a felek között, én megyek néhány hetente, odaadom az x ezer forintot, és távozok. A komplexusaiddal és démonaiddal magadnak kell megbirkóznod.
2019. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!