Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők és férfiak főleg a 20as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak főleg a 20as 30as esetleg 40es korosztály milyen nektek az "anyuci pici fia" férfi ami szerintetek probléma egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Női és férfi szemmel hol kezdődik Nálatok ez a fogalom megnyilvánulás?

Nálam: ellenőrzi az anyja nem csak rákérdez mi újság vele + a párjával, mos főz rá rendszeresen, sok közös program, mindenhol ott akar lenni és beleszólni esetleg berendezi a lakásukat..mármint a fiáékét, Ti hogy gondoljátok ki az a férfi aki ezek miatt komoly kapcsolatra alkamatlan?


És mi az ami csak szimpla szeretet? Néhány kedves szó,becézés de a magánélet tiszteletben tartása?


23N 😇



2019. aug. 26. 22:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
77%

Mint én.


36/f szűz

2019. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
76%

9 az exére elöttem.

Elöttem meg olyanokat csinalt hogy ököllel verte egy kutya fejet izombol.


Erre nemreg született gyereke valahonnan valakitöl. Ott a facen a sok gratula


Komoly nem ertem mik vannak


De hal eg külön vàltak. Azert hal eg mert en igy messziröl is féltettem töle a gyerekét. Csak a fejem fogtam amikor meglattam csori kihez született.

2019. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező ne aggodj! A te párod nem bújik anya szoknyája alá! Hiába próbálkozik anyósod..
2019. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

#11 es hát ez sz0p0roller.. ezt őszintén magadnak köszönheted..hogy a jobb kezed a barátnőd. Gáz gáz..de nem késő kiszállni a mama szoknyája alól!! Még lehetsz férfi csak az időzítés 18 évvel elcsúszott. Én drukkolok!


#12es ne hülyíts!! Ez borzalmas sőt rendőrségi ügynek kellett volna lennie..ember fenyegetése és állatkínzás.. jesszusom hol szedted anno össze? Nagy idiótákra lehet rányúlni.. egyetlen 1 exem van akiről azt hittem ő lehetne jó pár majd kiderült hogy füves & alkoholista ekkor még kamaszok voltunk XD


#13as köszi! :D a leírtak alapján anyósom akarNA gagyi mami lenni xD ?? De párom nem hagyja ? Én is éreztem de csak köszöntem az úrnak hogy párom gálánsan folyton nemet mondd neki 😀😀


Persze látogatja őket nyilván de nem együtt járunk aa sehova !

2019. aug. 27. 00:11
 15/32 A kérdező kommentje:
* kimaradt: szoktam menni én is vele látogatni havonta vagy 2 havonta,párom 2 hetente kb fixen megy én meg ha van kedvem időm..senki se durcázik de megjelenek mellette időnként.
2019. aug. 27. 00:13
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd! Én az exemmel az anyukája miatt szakitottam,mert nem volt jó semmi ahogyan csináltam és a fiacskájának meg szentirás volt amit az anyuci mondott.Nem jó amikor egy felnőtt férfi nem tud kibújni az anyja szoknyája mögül.
2019. aug. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%
De nagyon sokat jelenthet a szülői segítség bizonyos esetben. Vagy ha támogat pl úgy h van egy ures lakás amit laknotok kell. Szinte mindennap főz és vesz nektek sokmindent mert így sokat tudtok félre tenni
2019. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
79%
Egy fazonnal pont úgy találkoztam, hogy a szüleink egy helyen dolgoztak. Normálisnak tűnt, anyját is normálisnak láttam. Azt tudtam, hogy szüleivel él. Aztán jöttek olyan dolgok, hogy anyja nem engedte(!), hogy vasárnap 7 után vigyem programra, mert hát a kisfiának holnap dolgoznia kell 8-tól. Anyja minden hajnalban felkel, reggelit készít neki és előkészíti meg kivasalja az aznapi ruházatát. Gyorsan menekültem, mert én nem leszek anyuci 2.0.
2019. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

#17 félelmetes amit írsz.. nekem ilyen anyós a rémálmom. Próbálná pótolhatatlanná tenni magát és ez ránk akaszkodás lenne

Egyenesen ijesztő amit írsz. Mi megmondtuk anyósjelöltek és az én anyukámnak is hogy ne hordjon nekünk össze általa kiválasztott dolgokat.


#18 egyetértek szomorú de van ilyen.. el kell kerülni

2019. aug. 29. 12:02
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
17es vagyok. De ezzel a segítséggel ha jol kezelitek a pénzt sokat tudtok spórolni
2019. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!