Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők és férfiak főleg a 20as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak főleg a 20as 30as esetleg 40es korosztály milyen nektek az "anyuci pici fia" férfi ami szerintetek probléma egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Női és férfi szemmel hol kezdődik Nálatok ez a fogalom megnyilvánulás?

Nálam: ellenőrzi az anyja nem csak rákérdez mi újság vele + a párjával, mos főz rá rendszeresen, sok közös program, mindenhol ott akar lenni és beleszólni esetleg berendezi a lakásukat..mármint a fiáékét, Ti hogy gondoljátok ki az a férfi aki ezek miatt komoly kapcsolatra alkamatlan?


És mi az ami csak szimpla szeretet? Néhány kedves szó,becézés de a magánélet tiszteletben tartása?


23N 😇



2019. aug. 26. 22:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
76%

Pasimnál voltam éppen, (alkalmi kapcsolat), és hallottam ahogy az anyjával telefonál. Az mindent elárult. Mintha a haverjával csevegné ki az összes olyan dolgot ami nem tartozik az anyjára.

A legszörnyűbb az, amikor látszik a pasin hogy lételeme az anyja társasága.

45 éves pasiról volt szó. Na meg az elszólásai..: anya azt mondta... nem tudom anyám mit szólna hozzá..

Igazából engem ez nem érdekelt mert csak alkalmakra tartottam a pasit, csak tény hogy mama pici fia.

2019. szept. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

#17es és #20as valaszolo


"De nagyon sokat jelenthet a szülői segítség bizonyos esetben. Vagy ha támogat pl úgy h van egy ures lakás amit laknotok kell. Szinte mindennap főz és vesz nektek sokmindent mert így sokat tudtok félre tenni" --> EZ A HALALOM..KOMOLYAN.


KOSZI ISTENEM h azert nem ilyen az anyosom :D anyagi dolgaink csak es kizarolag Rank tartoznak. Masnak ilyen jellegu kerdesere nem reagalunk. De nincs ilyen kerdes..


Sporolni!? Mi koze ehhez masnak ? 😭😭🤭 Amit Te irsz #17 es #20as az a *joindulatbol ratok akaszkodok es ratok probalom eroszakolni a segitsegem hogy meg jobban eltaszitsalak titeket* verzio.


Ez a mindennapos fozocske a legviccesebb nalunk szoba se johetne. A vesz dolgokat se mert ne mas dontse el helyettunk milyen csipesszel teregessunk vagy sorolhatnam..


En az elejen megkertem szepen anyost, ne vegyen semmit mert mi akarjuk eldonteni mi kell es majd kettesben a boltban dontjuk el ha ki akarja fizetni fizesse :D ezt en tok normalisan mondtam el. Masodik alkalommal mar teljesen megertette nincs is vita.. 😂


Az en edesanyam se hurcol ide tobb vagonnyi cuccot. Ha adni szeretne kerdez elotte es megbeszeljuk. Ennek ez a modja. Nem az amit Te irsz hogy RAJUK TELEPEDSZ. kkkkrrrvara Dee gaz amit irsz. Brutalisan felelmetes szamomra!


Vagd el a koldokzsinort inkabb. Ezzel a hozzaallassal nevelnek a nok eletkeptelen 30 eves fiu baby-ket.. akik keptelenek kisutni 3 hust ebedre mert anyuci kell.

2019. szept. 1. 23:18
 23/32 A kérdező kommentje:

#21 es tartod a pasival a kapcsolatot? Vagy rajottel hogy ez annyira gaz hogy "arra se" jo?


Ijeszto mik vannak

2019. szept. 1. 23:20
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Saját példa:


Amikor épp arról beszélek neki (a pasinak) a 2,5 éves kapcsolatunkban, hogy sajnos frusztáltabb az átlagnál, mert úgy érzem, (bár lenne lehetőség külön költözni saját lakásba, ami persze az én oldalamról jött volna) nem halad semerre a kapcsolatunk. 25 évesen még mindig egymáshoz cipeljük a hátizsákot, hogy együtt tudjunk aludni, ráadásul jópárszor ránk is nyitnak.

Na az eszmecserét, és a fiú ígérgetését ("ő engem boldoggá akar tenni, külön fogunk költözni, ő is önálló lesz, megmondja az anyjának a szitut...stb") mi szakítja félbe? Bármi tipp?.... Az anyuka telefonhívása.

Ő felveszi, édesdeden köszön világrahozójának.

Na és vajon miért hívta? Hogy biztosítsa a kisfia otthon alvását aznapra. A kisfiú pedig örömmel beleegyezik, hiszen persze, hogy hazamegy és otthon alszik. Mi se lenne ennél nyilvánvalóbb? 🙂🙂🙂


És hogy mi a csattanó?

Én ugyancsak kiakadok, ő pedig pár napra rá szakít velem, mert hogy sokat veszekszünk 🤗😭


Néhány kiegészítő sztori:

- elmentünk Prágába 4 napra, épp utazunk haza -> ő inkább hazamenne, mint hogy együtt töltsünk még egy napot itthon, mert hogy az anyukája hiányolja :(

- már 3 napja csak nálunk alszik (heti max 2x találkoztunk), ezért a 4. estét inkább nem töltené itt, mert hogy az anyukájának biztos rosszul esne :(

- ránk nyit az anyja: beszélni fogok vele, megmondom neki, hogy ilyet ne csináljon!-> 2 héttel később megint ránk nyit -> én: beszéltél vele??? ő: ja neem, mert rossz hangulata volt :(


SZÓVAL EZ.

Most hogy újra felidéztem, hányni tudnék. Azóta is egy lúzer. Az is marad.

2019. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
*frusztráltabb vagyok
2019. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Hát az tényleg egy lúzer... És tényleg az marad.


Te férfit érdemelsz nem egy sz@rt.

Olvasni is félelmetes volt. De köszi h leírtad!! :) :(


😭

2019. szept. 18. 18:45
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves tőled, kérdező! Köszönöm szépen!

A szakítás kb 1,5 éve történt, fájdalom már nincs, de abból elég is volt... Ma már csak az igazságérzetemet bántja. Hogy az egész az én nyakamba lett zúdítva (én=probléma), és előtte még én próbáltam meg változni, mert hogy NEKI túl temperamentumos vagyok. Ezek után sajnos elhittem, hogy én vagyok a hibás, így meg sem mondhattam neki, hogy én hogy láttam a dolgokat.

De legalább a méltóságom megmaradt. Nem könyörögtem. Szépen elbúcsúztam tőle, azóta vissza sem néztem. A karmára "várok" még.. Hátha jön még könyörögni, amikor majd tükröt tarthatok elé. Addig meg élem az életemet, hálát adok minden jóért, és nem érem be kevesebbel, mint amit megérdemlek.


További sok boldogságot kívánok a pároddal kérdező!

2019. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

#27 es nagyon koszonom 🤩😊😊😊


En is boldogsagot kivanok Neked! Koszi h leirtad.


Nalunk el tudott volNA mergesedni a helyzet de en meg csirajaban megmomdtam nagyon regen kb kamaszkent paromnak,hogy vagy felno vagy engem felejtsen el. Es nem valasztas ele kell allitani csak jeleztem h az anyja sokkk..ezt o is eszrevette. Leepitette a mamat kb 2-3 honap alatt gyorsan ment.. Eleg volt annyi h 1x toluk sirva mentem haza mikor az anyja mindig vmit kitalalt neki vagy nekunk..megmondtam h ne is keressen ha ez van.. persze haza se ertem mar hivott vagy irt nem emlekszem pontosan de az erzesre igen.. Nagyon jo volt. Mondta h utanam jon hol vagyok. De elotte 10 perc alatt helyretette az anyjat h hagyjon minket beken ha randizunk.. Aztan aznap ujra talalkoztunk. Ketelkedtem mi lesz akkor de jo lett..:)


Azota mar reg kulon elunk. Senki se zaklat.

2019. szept. 19. 13:05
 29/32 A kérdező kommentje:
+ de ez olyan regen volt es azota semmi ilyen nincs. Mert idoben cselekedtunk es az anyja nem szellemi fogyatekos..felfogta nagyon nehezen h szakadjon le es ez meg is volt regen. Ha rajta mulna szerintem naponta jarna at de ez nyilvan nincs.. :D
2019. szept. 19. 13:07
 30/32 anonim ***** válasza:

Anyuci mindent a se.. e alá tesz, ő meg el is várja már.

Szerencsére nem igazán volt dolgom ezzel a típussal.

2019. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!