Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két eltérő habitusú ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két eltérő habitusú ember hosszútávon együtt tud maradni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal, ő most 31 éves, én 27. Ő ilyen bulizósabb fajta, ami az elején nem is zavart, mert együtt mentünk mindig. De én úgy érzem már kinőttem ezt az életvitelt. Hétköznap dolgozok, hétvégén takarítok, főzök, mosok és örülök ha le tudok ülni megnézni egy filmet vagy olvasni egy könyvet. Párom is dolgozik, neki viszont az a pihenés ha tombolhat. Minden koncerten ott kell lennie, berúgni, esetleg utána reggelig diszkó. Másnap meg egész nap alszik és semmi közös időnk nincsen. Nekem már nem szórakozás az, hogy berúgok, nyomorgok a tömegben, pöfékelik rám a cigifüstöt és ordít a zene... Alkalomadtán persze elmegyek a barátnőimmel, de az is inkább az hogy beülünk egy bárba és egy jó bor mellett csevegünk. Éjfél tájt én már álmos vagyok, hisz a munkámból adódóan a korán fekvést szoktam meg.


Így a párom egyedül jár el vagy a baráti társaságával, de ez eléggé zavar... Alig vagyunk így együtt, főleg amikor ő olyan műszakban van, hogy elkerüljük egymást. Nem korlátozni akarom, de sokszor magányosan érzem magam emiatt... Néha az is eszembe jut, hogy valami vad nőcske kéne mellé, aki reggelig az asztalon táncikál... :(


Nektek mi erről a véleményetek, tapasztalatotok?


2017. szept. 9. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek így nem sok értelme van
2017. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az a rész nem tetszik, ahogy úgy írsz erről a bulizásról, koncertre járásról, amiből ki kéne nőni. Szóval nem csak az van, hogy mások vagytok, hanem kisit az is, hogy ő miért nem változik meg.


Amúgy szerintem ez nem olyan nagy különbség. Ha minden más stimmel, akkor szerintem ettől még lehetnétek egy jó pár. Én a helyedben inkább a többi időre koncentrálnék, hogy ott mit lehetne, hogy többet legyetek együtt.

2017. szept. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen kapcsolatban. Szakitas lett a veges es azota mindketten boldogabbak vagyunk.


O fesztelenul bulizhat en pedig nyugodtan tolthetem az idomet.


Nektek tobb sikert kivanok.

2017. szept. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
66%

Én nem hinném hogy egy ilyen kapcsolat hosszú távon működhetne. Gondolj bele mi lesz ha gyereketek lesz? Inkább bulizni fog minthogy segítsen?

Egyébként meg kell neki mondani hogy úgy érzed elhanyagol, magányos vagy. Ha szeret, megfog változni, ha nem, akkor nem is érdemes vele maradni mert elöbb utóbb kiszeretsz belőle...

Nem együtt éltek hanem egymás mellett...

2017. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!