Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkértem, hogy ne beszélgesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem, hogy ne beszélgessen a lánnyal. Jogosan?

Figyelt kérdés

Barátom egy csajjal beszélgetett korábban napi szinten, régi középsulis "csajhaver".

Egy idő után furcsálltam hogy napi szinten beszéltek szóval belenéztem a telefonjába és láttam, hogy a csaj strandos képet küldött neki, meg ilyen "épp megyek buliba nézd milyen ruhában" félét. Erotikus kép nem volt.

A csajnak van pasija, évek óta nem is találkoztak párommal, mikor rákérdeztem azt mondta sose akartak semmit egymástól, inkább ilyen haveri kapcsolatuk volt mindig is.

A csaj elég... "nyílt" típus, volt, hogy a szexuális életéről beszélt barátomnal, hogy hány helyen szexelnek a pasijával stb.


Ez nekem egyszerűen nem fér bele, megkértem páromat hogy hagyja a lányt mert szarul esik ez az egész és igazából beismerte, hogy igazam van és hagyni fogja.

Én viszont nap mint nap ezen görcsölök, vajon továbbra is beszélnek e, vajon párom elmondta e neki mi volt a problémám vagy megírta neki, hogy "asszony tiltogat" és jót nevettek...


Szerintetek jogosan kértem erre?

10hós kapcsolat, huszonévesek vagyunk.


2019. aug. 27. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Jogosnak jogos, de most őszintén (és most nem sértődj meg), de milyen kapcsolat az olyan ahol a párodnak ez belefér és még neked kell külön szólni érte, hogy ne csinálják már?

Én ha szeretek valakit és együtt vagyok vele nincs az az ember akármekkora haver is aki megtehetné velem.

A bizalmad is meginogott, ezt nagyon nehéz lesz újra építeni.

2019. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Sokan azt fogják mondani, nem jogos, önbizalomhiányod van, birtokolni akarod a palid, meg korlátozod és majd jól ki fog ba$zni.


Ellenben.... Ez így ebben a formában nálam is kiba$zná a biztit, én sem tolerálnám, szóval megértelek, és egyet értek veled.

2019. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Jogos volt, én is volt már hasonló helyzetben, és én is szóltam, hogy most már na... Mondjuk ott egyiket se hatotta meg, pedig még a csajjal is beszéltem, hogy jó lenne pár lépést hátrébb lépni, ha már az exem ilyen éretlen érzelmileg, hogy nem érti mi a gondom, ő lehetne picit okosabb, de nem használt, így ráb*sztam az ajtót az exre, az meg 4 éve ír havonta hogy bocsássak meg neki...


Azzal ne foglalkozz, a pasit mit és hogyan mondott, az legyen a lényeg, hogy tényleg abbahagyták amit eddig csináltak. Mert ezzel mos így nem értél el semmit, eddig azon görcsöltél, hogy beszélnek, most meg azon hogy ki kinek mit mondott.

2019. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Nos én biztos nem hagynék egy évek óta tartó barátságot egy olyan csajért akivel pár hónapja vagyok és annyira nem bízik bennem, hogy belenézeget a telefonomba. Vigyázz, nehogy egyszer csak azon kapd magad, hogy elüldözted a pasid a féltékenységeddel!
2019. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha jogos is, tök fölösleges.

Ha meg akar csalni, vagy el akar hagyni, nem tudod visszatartani.

2019. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Érthető szerintem, nekem sem esne rosszul, sőt az exem ezt tucatnyi nővel sportszerűen csinálta, gondolhatod, mennyire megbízható volt.

Node ha ez egy tök régi barátság és sose volt komolyabban közük egymáshoz, akkor lehet felesleges a para.

Nehéz ezt innen megmondani.

2019. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Jogos a kérésed, de az elég elgondolkodtató, hogy a párod szerint ez a kapcsolat teljesen rendben volt közöttük. De legalább később belátta, hogy mi a probléma.
2019. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Jogos vagy sem, hosszútávon el fogsz üldözni minden normális palit magadtól, hiszen pár hónap után már annyira kontrollálni akarsz mást, hogy képes vagy minden lelkiismeretfurdás nélkül megsérteni a másik magánszféráját.
2019. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Jogos, nem jogos, én elég sok nővel beszélgettem már. Egy idő után, majd mind lazán beszélt a szexuális életéről. A párjával mit hogyan, mi jó, mi nem jó. Jó dolog, nem jó dolog, de ezt tapasztalom. Úgy, hogy tőlem nem akarnak semmit, csak beszélgetni.
2019. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Nem jogos.

Ő megkért rá, hogy más férfiakkal ne beszélgess?

A munkahelyén sem állhat szóba nőkkel?

Ahogy te sem férfiakkal.

2019. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!