Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelen a párom, mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen a párom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A párom amikor megismerkedtünk mindig frissen boritvált volt, ápolt helyes srác volt.

Azóta ez megváltozott. Képes 2-3 naponta Zuhanyozni vagy fürdeni. Vagy ha esetleg én szólok neki, akkor elmegy lezuhanyozni de duzzogva. Fogait már egyáltalán nem mossa, hiába kérem erre. Borotválkozni csak nagyon sok unszolás után. Mindennek fél éve, azóta nem figyel magára hiába kérem rá.

Újabban pedig képes a nyilt utcán szellenteni, persze mikor nem lát senkit az utcán. De ez engem akkor is zavar. Ezt is próbáltam vele megbeszélni, de erre mindig azt mondja hogy én nem szeretem és ezért zavar engem. De ez nem a szereteten múlik.

Szerintetek mit tehetnék ebben a helyzetben?

Én21L ő 25F



2019. aug. 28. 08:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Dobd ki,aztan csak akkor békülj ki vele ha összeszedi magat!
2019. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Sok boldogságot! :)
2019. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Az igénytelen, ápolatlan ember mindig taszító, ha a párodról van szó, akihez testi kontaktusba is kerülsz, még jobban az.

Nem tudom,hogy fiatal pasiként ez miért is nem alap igény Nála? Én a helyedben nem meditálnék ezen tovább, ha elmondtad Neki, nem változtat, szakíts Vele. Ez elég indok ahhoz, hogy megtedd ezt a lépést.

2019. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
A nyílt utcán szellentés szerintem nem negatívum, de a többi gáz.
2019. aug. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Szakítanék vele. Nem azt mondom, hogy soha életemben elő nem fordult, hogy kimaradt egy fürdés vagy fogmosás, nem vagyok szent vagy finnyás, de ez egy normális embernek ne legyen már megterhelő, hogy tisztálkodik.
2019. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a kérdés, miért vagy együtt egy ilyen emberrel?! Saját magad minősíted vele...
2019. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kezdj el légfrissítőket ragasztani rá cellux-szal, hátha veszi a lapot.
2019. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy vagy rendesen tisztálkodik, vagy vége. Szexelni sem tudnék ilyen párral.
2019. aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondd h megismertél vkit, jó barátod lett. :D
2019. aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Mért baj ha szellent?
2019. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!