Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél? Maradnál a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Maradnál a gyerek miatt?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött hogy május óta sokat volt a vita köztünk párommal. Feszültség van köztünk, amióta a szüleimnel élünk átmenetileg! Tehát október elejéig, míg kész nem lesz a házunk.

Par hete voltak alkalmak, többször, amikor azt mondta vége, hagyjuk, kihult a dolog. Csúnyán beszélt én meg eleinte rá hagytam. Aztán amióta a sarkamra álltam, hogy igenis ne beszéljen így, türelmes legyen, és mondjuk néha legyen a fiával, meg nagyobb viták voltak.

Belefaradtam, én vagyok a gyenge talán azért. De már úgy érzem jobb lenne külön.. Viszont sok rokon mondja h ne adjam fel, család az első, mentsük a menthetőt.

Hülye kérdés tudom.. De nem lenne gyerekes azért szakítani a párommal, így hogy gyerek is van, azért mert nem vagyok boldog?

Sokak szerint vissza terhet a dolog, de én még úgy érzem nem. Persze várok.. Adok pár hónapot a dolognak és pár esélyt. Most pl teper a párom, nagyon. Mégis valamiért hidegen hagy a közeledése..


25N


2019. aug. 28. 12:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Próbálok közös programokat kitalalni, de kettesben nem sikerül. Mindig kell a gyerek.. Egyszer sem akarja otthon hagyni, h ebédelünk együtt vagy menjünk együnk egy fagyit. Fogjuk egymás kezét és beszélgessünk. A másik, hogy vagy lemondja vagy inkább pihen és hagyjuk békén. Tehát én ugyanúgy a gyerekkel vagyok, és ez is nehéz olykor..
2019. aug. 28. 14:12
 12/16 A kérdező kommentje:
Bűntudat gyötör, mert már úgy érzem nem is szeretném megmenteni a dolgot...
2019. aug. 28. 14:12
 13/16 anonim ***** válasza:

"-Mennyit kell várni a boldogságra?

-Ha vársz, akkor sokat."


Próbáljatok akkor beszélni, amikor nem vagytok rosszul, és szem előtt tartani, hogy a beszélgetés alapja és célja is a másik figyelembe vétele, jobban megismerése, szeretése, ne csak akkor hozzátok fel az olyan témákat, smikor kitörnek belőlletek egy veszekedésben.

2019. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igy lett a szakítás is, igaz h kibekultunk. De így lett az is. Egy higgadt beszélgetésből.

Először össze vesztünk.

Azután nyugalom volt, és kérdezte, mi legyen?

Mondtam neki, nem bízol bennem, pórázon tartasz, csúnyán beszélsz. Én pedig ezt nem hagyom, ez neked nem tetszik. Mi lehetne? Vége..

De vissza jott hamar..

2019. aug. 28. 16:36
 15/16 anonim ***** válasza:
kérdező! 25 évesen megalkudni ezzel?? Te is tudod a választ...a válasz mindig ott van legbelül érzések formájában csak a sok jó tanács és "józanész" elnyomják. Pedig érdemes hallgatni rá!
2019. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom 90%-ban,hogy én már eldontottem. Nemtudom mire várok. Nagyon nagy fszkalapnak érezném magam, ha szakitanék vele. Ugyanis most eléggé teper. Időt kéne adnom!??
2019. aug. 28. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!