Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem támogat a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem támogat a párom?

Figyelt kérdés

A páromnak akármilyen ötlete vagy álma van mindenben támogatom, mert boldoggá tesz a tudat, hogy ő ettől boldog. Nekem egyetlen álmom van, hogy legyen egyszer(!) egy kertes házunk. Ő erről hallani sem akar. Ő el van albérletben élete végéig. Miért fizessen hitelt ha úgyis meghal mire letörleszti. És hasonló számomra érthetetlen dolgok. Neki ez csak pénzkidobás.

Nagyon jó helyen élünk. Vidéken 10-15 millióért tudnánk venni felújított házat. Nem mellesleg nem szeretnék albérletben gyereket nevelni, gyerekkel egyik helyről a másikra költözni 2-3 évente. Nem vagyunk házasok. 5 éve vagyunk együtt, ő 26 én 24.

Ja és az anyagi kifogása sem lehet, mert én vennék fel hitelt, neki egy forintot sem kellene beleadni(ha nem akar), a törlesztőt is én fizetném. Miért nem partner ebben?

Már az is eszembe jutott, hogy én elindítom ezt a folyamatot és ha akar jön ha nem akkor maradjon albérletbe. Emiatt gonosz vagyok/lennék?


2019. aug. 31. 18:49
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
24/N
2019. aug. 31. 18:50
 2/27 anonim ***** válasza:
7%
Gonosz vagy (lehet lepontozni)
2019. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem értelek.



A párod egyértelműen megmondta, hogy neki ez nem pálya. Innentől ő nyílt lapokkal játszik, te vagy elfogadod ezt, vagy úgy döntesz, hogy neked meg az ő élet felfogása nem tetszik, nem azonosak a célok, és keresel mást.

2019. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Hellmano ***** válasza:
90%
Az albérletnél nagyobb pénzkidobás nem igen létezik! Gondoljon bele azt a pénzt gyakorlatilag az ablakon is kiszórhatod, akkora pazarlás, más zsebét tömöd vele ahelyett, hogy a sajátodért fizetnél törlesztőt, ha már kp-ba nem tudtok venni. Szóval elég hülye gondolkodás, amit a párod csinál.
2019. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen volt, én is kertes házban szeretnék élni. Párom szerint, jó ez így, jó az albérlet... Én meg mondtam, hogy mit fog a gyerek (éj) nek örökül hagyni??

Aztán belátásra bírtam, elkezdtük gyűjteni az önerőt.

2019. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy gonosz. Minek másnak fizess?
2019. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

"Miért nem támogat a párom?"


Mert nem a megfelelő emberrel vagy.

2019. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én megvettem a házat, adás vétel után odavittem a párom megmutatni neki, és most együtt tervezzük a felujitani.

Ő sem akart mozdulni a varosbol ahol most albiban élünk, de mondtam neki hogy egy, a városban házat venni soha az életben nem lesz penzunk, főleg amíg alberletre szórjuk a pénzt, másrészt nagyon szép kis faluban vettem, 20km-re, amire ő is azt mondta korábban, hogy tetszik neki a környék.

Ha ő ragaszkodott volna az albihoz, hagytam volna neki, mert én sem akarok gyerekkel, meg főleg oregen nyugdíj nélkül ezen görcsölni.

32n

2019. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#3 ezzel csak az a baj, hogy kb 1 évvel ezelőttig még ő is akarta.

A miértje pedig az, hogy ő egész életében albérletben élt és mégis felnőtt(igen erre 25 évesen jött rá).

Tehát teljes mértékben igazat adnék annak amit írtál ha nem egyik pillanatról a másikra változtatta volna meg a véleményét.

Mindenki válaszát köszönöm!

2019. aug. 31. 19:19
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A saját házban az a jó, hogy ha még 20 évre is kapnád a hitelt, akkor is viszonylag fiatalon 44-45 évesen lenne egy saját házad, ahonnan senki sem tehet ki (se a gyermekeidet, se senkit, akit befogadsz). Az albi meg, ha jön egy hosszabb betegség, munkanélküliség, zsupsz, hajléktalan vagy. Persze, lehet tartalékolni, de örökké?

20 év rabszolgaság, rizikó, vagy amíg élsz? Sztem a válasz egyértelmű.

2019. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!