Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baráti kapcsolatba vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti kapcsolatba vagyok egy nővel fél éve sokat csalódott nem akar komolykapcsolatot fél mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenkor az szokott lenni, hogy az adott férfitól nem akar komolyat, csak kell valaki, aki a szerethiányát betölti, és ha erőre kapott, akkor elegánsan lezárja a "baráti" kapcsolatot, néhány "de ezt már tisztáztuk" megjegyzés közepette...
2019. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell valaki akinek a vállán kisirjuk magunkat.

Van olyan is aki aztán belezúg az ilyen vigasztaló barátba.

2019. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rockarc ***** válasza:

Altalaban elmondhato, hogy mindenki komoly kapcsolatra vagyik, ritka az, aki nem. Ha o megis ilyen, akkor sok eselyed nincs. Se neked, sem masnak.

A masik eset az altalanos, amikor szoban nem akarnak komoly kapcsolatot, esetleg tenyleg el is hiszik, de aztan jon valaki, akivel meg igen, mindent is!


A helyzet az, hogy akarmelyik is az igaz, neked nem osztott lapot. Friendzone. De nem o rakott oda teged, hanem te magadat. En nem hiszek a ferfi noi baratsagban elobb utobb valamelyik felben tobb alakul ki. Ha valakire mas szemmel nezek, de o meg nem, akkor en ott a "baratsagot" sem szoktam megtartani, nem vagyok a magam ellensege. Sokan elkovetik azt a hibat, hogy megragadnak egy ilyen allapotban es nem tudnak masok fele nyitni. Aztan se erre, se arra nem lesz elorelepes.


43F

2019. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Várj. Idővel fog akarni többet is, csak még nem áll készen.
2019. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tán kissé rondán hangzik, de nyugodtan lehet az is, hogy a minősítésed az adott egy nőnél az, hogy barátnak elég jó, másnak meg nem üti meg a színvonalat.
2019. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dávid Füli válasza:
Hagyd a fenébe! Szépen sétálj tovább! Hidd el tapasztalatból mondom. Ha szenvedni akarsz akkor csak koslass utána! Majd akkorát koppansz hogy csak lesel. Közben meg lehet hogy megismerkedhetnél egy rendes lánnyal csak erre pazaroltad az idődet. Lépj le! Csak kihasznál érzelmileg. Én szóltam!
2019. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hokai2 ***** válasza:
Tanulj meg tisztességesen magyarul beszélni (írni), és akkor talán komolyabbá is válhat a kapcsolatod.
2019. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!