Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelem az apaságtól?!

Figyelt kérdés

Olyan személyek véleményére vagyok kiváncsi akik már voltak esetleg hasonló szituban!


Lassan 7 éve vagyunk együtt...ő 33 éves én 29.


A probléma az, hogy én már évek óta babát szeretnèk...ezt ő is tudja...rengeteget beszélgettünk már erről...szeretjük egymást megvan minden feltétel egy szèp jövőhöz, de a probléma az, hogy ő fél az apaságtól....

Szeretne gyereket méghozzá tőlem...szeretjük is egymást, de valahogy mindig azt mondja tart ettől az egész baba dologtól amit nem értek mert szereti a gyerekeket...a korban is benne vagyunk már tehát alapíthatnának egy szèp kis családot, de valamiért ő fél ettől...

Azt modta próbál ezen az érzésein változtatni....adjak neki időt!

Remélem így lesz!

Ráerőltetni semmiképp nem fogam...ezt neki kell érezni!


A kérdem az lenne volt valaki más is így?

Ha igen mi lett belőle? Megváltozott a választott gondolkodása ezzel kapcsolatban?


Félek, hogy soha nem fogja azt érezni mint más, hogy igen én babát szeretnèk!

Nekem a világon a legnagyobb ajándék ez lenne pedig és ezt ő is tudja!


2019. szept. 2. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de várja még az igazit. Ott majd nem fog félni.
2019. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Diazepam ***** válasza:
92%
A pasik általában ilyenek. Egy ideig MÉG nem akarják, aztán meg MÁR nem akarják. Sajnos szerintem a te pasid már az utóbbi kategória. Ahogy öregszik egyre inkább úgy fogja érezni, hogy nem lenne hozzá türelme. Az egy pozitív dolog, hogy legalább bevallja, hogy nem áll rá készen, és nem megy bele csak azért, hogy te boldog legyél. Annak mindannyian tudjuk mi lenne a vége. Azt pedig hogy már soha nem is fog készen állni rá talán még saját magának sem meri bevallani.
2019. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Szia! Vannak ferfiak akik félnek ettől, ennek nagyon sok oka lehet, ne vedd magadra..van olyan ferfi aki sose fogja azt mondani amit egy nő var elkepzel, hogy most mar alljunk neki a baba projektnek keszen allok.Ez nalunk is igy volt. Hol azt mondta szeretné, aztan azt hogy meg se varjunk. A szeretkezes is megszakításos volt de néha teljesen védekezés mentes. Ebből tudtam a sorsra bízta a dolgot. Terhes is lettem hamar. A terhesség alatt is ilyen hullámzó volt örült neki, de sokszor eluralkodott rajta a félelem. Viszont amióta megszületett imádja es nagyon jó apuka. Bocsánatot kért erte, hogy eleinte így vonakodott. Sokszor megköszöni milyen csodalatos gyereket szültem neki. Szóval hajra! Ne keseredj😊
2019. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Egyik barátnőm pasija is ezt mondta a barátnőmnek... Később kiderült, hogy van neki más nő és valójában nem is akart a bnőmtöl semmi féle gyereket, hanem inkább az új nőtől akart!


Ezzel csak azt szeretném szemléltetni, hogy nem te vagy számára az igazi, akivel közös jövőt tervezne és gyereket. Hiába mond ezt azt!...


A tetteit nézd, ne azt amit mond!


Várja az igazit, akivel közös jövőt képzel el és akivel közös gyereket akar!


De az NEM te vagy!....

2019. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem a világon a legnagyobb ajándék ez lenne pedig és ezt ő is tudja!


Azt szögezzük le,hogy valaki vagy akar gyereket vagy nem. Nincsen olyan,hogy lehet akarok gyereket, bárhogy fogalmaz jelenleg nem akar. És a mondatod pedig egy érzelmi zsarolás, "Ő is tudja" azért ne akarjon gyereket mert neked ez lenne a legnagyobb kincs, de értem a szituációt nem hegyezem ki erre.


Adott időpontban valaki vagy akar vagy nem akar gyereket (nyilván lehet később is ,ilyenekre gondolok,hogy pelenkára nem telik meg stb, tehát az anyagi szükségletek megteremtése,de akkor megvan az akarat,hogy akar csak jelenleg valamiért nem lehet.)

2019. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

#4

Annyira undorító, hogy ilyen emberek léteznek. Pofátlanul rabolják más idejét. Bár egy kis emberismerettel leszűrhető, hogy kamuzik az ilyen és felesleges rá fecsérelni az energiádat. Amúgy én is ismerek ilyet, 6 évig együtt volt unokanővéremmel, aztán lelépett egy 19 éves kislánnyal és 2 hónap után felcsinálta.

2019. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nehéz így átadni a dolgokat, de nincs más nő ebbe biztos vagyok!


Tőlem akar babát, és nem mástól nem is ez itt a kérdés hanem, hogy volt-e már más is így hogy a párja félt az apaságtól, és hogy végül mi lett a későbbiekben?!

2019. szept. 2. 15:28
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak szerintem mindig az új kapcsolatba, amíg tart a rózsaszín köd, addig mennek bele a gyerek témába. Minnél tovább vártok annál nehezebb lesz.
2019. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

4#-es vagyok. Ilyen nincs hogy fél és utána meg már nem!


VAGY AKAR TŐLED GYEREKET, VAGY NEM! Ez így működik!


Tehát a válasz a kérdésedre, ilyen nincs, mivel vagy akar és csinál gyereket, vagy nem! A te esetedben, NEM AKAR, MIVEL NEM CSINÁLT GYEREKET!


És egy embernél mindig a TETTEIT NÉZD!

2019. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk is én (N) szerettem volna jobban, előbb (ugye azok az anyai ösztönök), aztán amikor már minden szempontból elérkezett lett rá az idő, "belevágtunk", aztán azóta sem tud eléggé hálálkodni és betelni a gyermekünkkel.
2019. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!