Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem vagytok rá kiváncsiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem vagytok rá kiváncsiak, hogy a párotok mennyit küzdene értetek, ha el akarnátok hagyni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Gusztustalan, undorító és aljas dolognak tartom a szakítással való manipulálást, tesztelgetést, soha nem tenném meg senkivel. Ha szakítok, akkor annak oka van és a döntés végleges, ilyenkor azt várom el, hogy a másik fogadja el és tartsa tiszteletben, mint egy normális ember. Én sem küzdenék senkiért fordított helyzetben, ha valaki szakít velem, akkor a korrekt dolog az, hogy tudomásul veszel, tiszteletben tartom a döntését és nem kezdek el kétségbeesetten kapálózni. Ha pedig maniuplációs szándékkal szakított, akkor utána könyöröghetne is akár térdenállva, soha nem fogadnám vissza egy ilyen bizalomvesztés után.
2019. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
1# pontosan
2019. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Aki akar, menjen.
2019. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha valaki el akar hagyni akkor nem kell érte küzdeni. Semmi értelme nincsen, attól, hogy 2 hétig puncsolsz neki és kinyalod a sggét is még nem fog szeretni és úgy is el fog hagyni előbb-utóbb.

Szóval nem, nem érdekel mennyit közdene ha el akarnám hagyni. Ne akkor küzdjön amikor már minden szar, MINDEN egyes nap küzdjön azért, hogy eszembe se jusson elhagyni és jó legyen a kapcsolat.

2019. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert pontosan tudom. Nem küzdene. Ha menni akarnék, elengedne. Ha ő akarna menni, elengedném. Biztos, hogy nem akarnám meggyőzni, hogy maradjon. Ha egyik félben felmerült a szakítás gondolata, ott nem érdemes könyörögni a maradásért.
2019. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Értem ne küzdjön senki, ha el akarok menni, hanem fogadja el a döntésemet és engedjen el. Akár igent mondok valamire, akár nemet, azt teljes szívemből és meggyőződéssel teszem. Ha "küzdene" értem azt úgy élném meg, hogy nem tisztei a döntésemet és nem vesz komolyan.
2019. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem küzdene, de ha idáig jutnék, akkor már nem is vágynék ilyesmire.
2019. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy küzdene, de eszemben sincs elhagyni
2019. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!