Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok akik az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok akik az első barátjukkal vannak évek óta. Nem vagytok kíváncsiak?

Figyelt kérdés

Szögezzük le hogy férfi vagyok. Van két olyan nő ismerősöm is, akik az első még középiskolás párjukkal vannak sok sok éve. Közülük az egyik már több mint tíz éve. Házasok és gyerek is van. A nőnek a párja az egyetlen férfi akivel volt valaha.

A másik ismerősöm is már több mint 5 éve van a férfivel. Ő neki az első...

Biztosan vannak még ilyenek. Nem vagytok/ voltatok kíváncsiak h milyen lehet mással?


Nekem a legelső párommal közel 3 évig voltunk együtt. Akkor azt hittem h ő lesz az egyetlen személy is akivel leszek, én nagyon kíváncsi voltam milyen lehet mással a szex. Szerettem így soha nem csaltam volna meg... Aztán vége lett



2019. ápr. 23. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egy apró kisördög mindenkiben van, illetve kíváncsiság is (persze tisztelet a kivételnek.) de ilyenkor esetleg meglehet beszélni hogy valami új dolgot próbáljanak ki, vagy ami belefér a kapcsolatba. Párcsere,3.-ik fél bevonása vagy ha ez nem megy, akkor csak hagyni a dolgokat. Voltam ilyen helyzetben, de nekem ez az volt hogy nem voltam szerelmes, nem vonzott már az illetőben semmi, ezért vágytam másra, természetesen szakítás lett a vége. :)
2019. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, még ha "kíváncsiság" van is, a szerelem jóval erősebb.
2019. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem ezt a kíváncsiságot. Ugyanúgy kuki a punciba. Ha valamit ki akarok próbálni, megbeszélem a párommal.


Soha nem értem, hogy itt konkrétan mi a kíváncsiság? Hogy más hosszúkás dolog milyen érzés a vaginában?

2019. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Izabella220 ***** válasza:
100%
Én 14 év3 vok a férjemmel,ő mindig kérdezgette tőlem,nrm vagy kíváncsi milyen mással,akkor is azt gondoltam amit most.Addig míg jó a sex addig miért erdekelne más?Persze utánna leesett h ő viszont kíváncsi persze úgy h en neki nem az első,sem a masodik nem voltam.Szerintem ez személyiség kérdése csupán.
2019. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3#

Hát erre nehéz válaszolni. Én voltam már pár lánnyal, volt akivel nagyon jó volt, volt akivel kevésbé, volt akivel nem volt jó. Nem tudom hogy mi volt a különbség. (Azért ne gondolj sok lányra ☺️) Pedig az értelmezésed alapján egy lyukba toltam a pisilőmet. XD

2019. ápr. 23. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azzal vagyok, de kevesen tudják rólam, meg is lepődnének.


Egy ideig nagyon zavart, előjött egy kis hang, főleg, amikor a párom még időnként hencegett is az előttem lévő kalandjairól.. Az eléggé piszkált, igen.

De igazából nem igazán akad olyan konkrét ember, akivel ki akarnám próbálni.. Ez inkább maradt ezen az elméleti vonalon, ami valójában nem is fontos, nem gondolkodok rajta.

2019. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

28 eve vagyunk egyutt

16 evesen jottem ossze vele

Nem volt reszemrol kivancsisag nagyon sokaig, majd o vetette fel h tagitsuk a hatarokat, elsore kettesben probaltunk ki sok mindent volt ami jo volt volt ami nem, ez olyan 6-7 evig ment, majd kitalatam h vonjunk be mast is.

Elsore egy korunkbeli pasit probaltunk fel, kuda

2019. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

28 eve vagyunk egyutt

16 evesen jottem ossze vele

Nem volt reszemrol kivancsisag nagyon sokaig, majd o vetette fel h tagitsuk a hatarokat, elsore kettesben probaltunk ki sok mindent volt ami jo volt volt ami nem, ez olyan 6-7 evig ment, majd kitalatam h vonjunk be mast is.

Elsore egy korunkbeli pasit probaltunk fel, kudarc volt reszerol, de nem adtuk fel... Majd kesobb egy no lett a hazibarat, manapsag swingerbe jarunk es sok erdekes dolog tortent velunk.


De ameddig nem vetette fel az uj dolgokat addig eszembe sem jutott h ki kellene probalni mast/masokat is.

Ma mar orulok h ennyi ev utan is ugyan olyan jo a szex vele mint regen.

2019. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
10 éve vagyunk házasok, egyikünk sem szexelt mással soha. Nem hiányzik más, nem kacérkodunk a gobdolattal sem. Szerelmesek vagyunk. 😊
2019. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!