Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet annek az oka hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annek az oka hogy ugyan annál a korosztálynál járok?

Figyelt kérdés
Nevezetesen emlékszem mikor főiskolára jártam, voltam 19-22 éves, és ugyan ebben a korosztályban tetszettek a lányok. (lehet mert ott mozogtam, azon fiatalok között) AZtán ahogy teltek az évek, továbbra is a 19-20 korosztály fogott meg. Most 33 vagyok és még mindig vágyódom ezen korosztály után. Jóformán a 30 éves nők nem is érdekelnek. Természetesen, eleve javarészt kudarc a dolog, mert ki akarna 20 éves lány létére 33 éves pasitól bármit is. De még a 17 éves is tetszik. Úgy érzem magam mintha még mindig 25 lennék..pedig nem. Nem értem hogy miért nem fejlődött az ideálom a korommal együtt.
2019. ápr. 30. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert tudod, hogy kevés vagy egy érett nőnek.
2019. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem , rosszul fejeztem ki magam. Testileg a 30 as nők 90% nem jön be. Szeretem a fiatalos vékony női testet. 30 nőknél nem sok van aki így néz ki. Meg inkább fiatalokat látok lakhelyemen, korombeli nőt egyáltalán nem.
2019. ápr. 30. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ez a természetes. persze hosszú, komoly kapcsolat céljából nem ideális.
2019. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem a problémád? :D Én 30 évesen rendszeresen ilyen korú lányokkal vagyok.
2019. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem fejlődött a jellemed, ugyanott tartasz, ugyanolyan hatások érnek, mint 10 éve..


Keress fel egy pszichiátert.

2019. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Nem értek egyet. 10 éve egy csóri egyetemista voltam aki azt se tudja mit akar, itta a sört és nyomta a videojátékokat, ma pedig miniszterekkel tárgyalok, 500 fős konferenciákon adok elő, egyetemeken tanítok, három kontinensen éltem, cégem van, stb. A jellemem az akkori teljes ellentéte.
2019. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

#6

Na én pont ezért bukok az idősebb, 30-35 éves férfiakra. Nekik már legalább nem csak bulikból és debil videojátékokból (komolyan nem értem, hogy tudnak huszonéves felnőttek még mindig naphosszakat játszani? tiszta dedó) áll az életük. Úgyhogy kérdező, ha vitted valamire az életben, simán találhatsz korombeli (22 vagyok) vagy akár fiatalabb lányokat is kapcsolatra, mert van közöttünk olyan, aki idősebbekre bukik.

2019. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!