Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok, azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok, azért mert nem jut előre a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Úgy éreznétek, hogy egy helyben toporogtok, pedig lassan 2 éve lesztek együtt. Párotoknak lenne egy jól fizető állása, de a hely hirtelen bizonytalanná válik és nem tudja meddig maradhat ott. Ti nem dolgoztok jelenleg, de ha sikerül is elhelyezkednetek újra, nem biztos hogy véglegesítenének 3 hónap után. Így biztos hogy még 1 évig, de lehet több nem tudtok előre lépni, és elkezdeni az együttélést egy albérletben. Szóval még ki tudja meddig látogató kapcsolatban tudtok lenni heti egyszeri vagy kétszeri együttalvással. Meddig várnátok arra, hogy albérletbe tudjatok költözni, amihez mindkettőtöknek biztos hosszú távú munkája lesz? Lassan a 30hoz közelítenétek mindketten és ti pedig még előtte szeretnétek gyereket is vállalni, hogy ne legyen semmi komplikáció. Nyilván szülőkhőz nem akarnátok, ezért kellene az albérlet.
2019. szept. 6. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

30-hoz közel, ha nincs még gyereketek, miért nem dolgozol? Miért ne vennének fel állandóra? Meg kell próbálni, a próbaidő alatt is kapsz fizut és legalább megadod az esélyt magadnak.


Egyébként emiatt nem szakítanék, sokkal inkább tennék azért, hogy haladjunk előre. A langyos állóvíz persze hosszútávon nem jó, de ha van célotok és tesztek is érte, akkor nincs baj vele.

2019. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Hogy a rákba gondolkozol gyereken ha még csak nem is dolgozol?!

Én szakítanék. Még albérletben sem laktok?? Van baj.....

2019. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De basszus nem dolgozol 30-hoz közel.....miről beszélünk?


" Ti nem dolgoztok jelenleg, de ha sikerül is elhelyezkednetek újra, nem biztos hogy véglegesítenének 3 hónap után" ----> mivan?? És ezért nem dolgozol? Hát az ilyet seggbe rúgnám.

2019. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Keresem az állásokat, dolgoztam csak pár embert elküldtek (nem a mi hibánkból). Voltam interjúkon is de egyiknél se engem választottak. Nagyon sok helyre már beadtam, meg hívtak azóta még interjúkra, szóval teszek érte, hogy legyen. Viszont nem tudom mikor tudok munkába állni és nincs semmi garancia, hogy 3 hónap után véglegesítik a szerződést. Lehet elküldenek, amit nem tudok előre. Így meg nyilván tervezni nem nagyon lehet sztem.
2019. szept. 6. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Hmmm. Fordítsuk le. Szakítsak-e, mert akkora balfax vagyok, hogy nem találok munkát?


Ez komolyan ilyen nehéz kérdés?


Amúgy nem kell rohanni annyira a gyerekkel, 35 évesen is bőven lehet még szülni.

2019. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Arra, hogy nem találsz munkát, nem az a megoldás, hogy lebabázol...

Jelenleg saját magad sem tudod fenntartani, még olyan szinten sem, hogy a lakhatásod megoldd, vagy hogy kaját vegyél a szádba. Akkor hogy gondoskodsz majd egy gyerekről is pluszban???


Az oké, hogy 30 előtt akarsz gyereket, de te jelenleg életképtelen vagy, egy kutyát se lehetne rád bízni. Ha gyereket akarsz, keress melót, legyen egy stabil kapcsolatod, menj férjhez, vegyetek házat/lakást, és majd akkor, ha a gyerek is belefér, vállaljatok gyereket. Van, aki 25 éves korára képes erre, te még most sem vagy, és ahogy haladsz, 10 év múlva sem leszel.

2019. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Veled egy hörcsögöt se vállalnék, kérdező, nemhogy gyereket.
2019. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!