Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok elkezdne rendszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok elkezdne rendszeren elkezdene kábítószerezni, ti szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

Eleinte csak heti-kétheti 1-2 spangli volt, de most már dugiba is megy a füvezés napi szinten. Ami miatt a viták csak fokozódnak, és kezd a kapcsolatunk rovásra menni.

Nyilván a megbeszélésen már túl vagyunk, de lényegében falra hányt borsó az egész mert ugyan úgy csinálja a hátam mögött.

Egy 26 éves nőről van szó, én 30F.

Tapasztalt ex drogosként (5 éve semmit nem használtam) elmondtam neki, hogy előbb utóbb a fűtől is simán leépül az agya, és lelki függőséget fog okozni (aminek a hatásai már láthatóak rajta)

Természetesen leszarja, és okosabbnak hiszi magát. Pont mint a legtöbb kábszer függő aki elhiszi, hogy amit csinál az nem függőség és bármikor le tudja tenni stb.

Szóval ti mit tennétek? Próbálnátok valami drasztikusat? Szólni a testvérnek szülőknek hogy beszéljenek vele? Tudom ki adja neki az anyagot, dobjam fel a rendőrségen hogy ezzel elvágjam a "beszerzési lehetőséget"?

Felnőtt emberként azt csinál az életével amit akar, félek ha szólnék a családjának, akkor utána velük is megromlana a kapcsolata.

Erősen gondolkodok a szakításon..Szeretem meg minden, 3 éve együtt vagyunk de tudom hogy ha most nem hagyja abba akkor később csak szarabb lesz minden (van bőven saját, és még több környezeti tapasztalatom a témában). Tél óta van ez mióta új munkahelye lett, és az ottani munkatársai belevitték ebbe. Korábban az alkoholon kívül mást nem használt, most ment el az esze ebben a fél évben.


2019. aug. 27. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Ha szereti, tőlem csinálhatja.
2019. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Igen, egyértelmű.
2019. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

szemelytol, szertol es szituaciotol fugg, de szerintem mindenkepp jogos szakitook, ha a beszelgetes nem hasznalt.


28n

2019. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben igen.Főleg ,hogy te benne voltál..ha sikerült kimászni amúgy is nagy lehet a kísértés ,főleg ha esetleg valami nem úgy sül el és ott van az asztalon a cucc,na meg a szaga a lakásba.Biztos nem gondolkodnék.Igazából megpróbáltál vele beszélni, nem értette meg.Lépj le mellőle.

Amúgy, hol az a melóhely?

2019. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen
2019. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked hogyan sikerült leállnod, de ha fontos neked ez a lány, akkor próbáld meg nála azt a módszert. Ha viszont nem segít, én biztosan elhagynám, pont azért, amiket te is írtál. Egyáltalán nem a te felelősséged, miután te megpróbáltál segíteni neki,de ő nem partner.
2019. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem ért a szép szóból, akkor igen, szakítanék. Semmi kedvem végignézni, ahogy tönkreteszi magát.

Esetleg azt meg lehet próbálni, hogy szólsz szülőknek, barátoknak, és közösen segítetek neki. Biztos utálni fog, de ha tiszta lesz, megbékélhet...bár ebben nincs tapasztalatom, szóval csak feltevés. Itt viszont át kell gondolnod, mennyire vagy erős ehhez lelkileg. Végig tudod csinálni?

2019. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Naná. Ilyen idősen az ember már családot tervez. Ismerek olyan büszke apukát aki szét szívja az agyát, mert hát nem jár bulizni és ez alap ez jár neki ez a kikapcs. Nem baj, hogy a gyerek a bűzbe tengődik anyuka meg helyesli, mert hát fiatalon jöttek össze és szegény ő ennyi jár amúgy meg jó ember. De ha nem is a család. Nekem nem kellene olyan ember, aki napi szinten azon izgul, hogy meg lesz e a napi adag. Mit lehet egy ilyen gyenge emberre alapozni?
2019. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Drogossal nem foglalkozunk,nem tartunk kapcsolatot.
2019. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakítanék, ha nem hagyja abba.
2019. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!