Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy tanuljon meg spórolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyre jobban zavar, hogy a férjem nem tud félre tenni semmit. Ő egy nehéz családból származik, ahol ő tartotta el az anyukáját és a testvéreit, akik nem voltak képesek elmenni dolgozni. Úgy nevelték, hogy éljen a mának, a pénz nem számít, nem az az érték.

Hitelt vett fel anno, hogy a problémás tesóját kihúzza a gondból, amit felelőtlenül nem fizetett, leszart. Kértem menjen utána, mert ha családot akar.. Nehogy a gyerek is azt nyögje.. Hát 1,3 milliós tartozás halmozódott össze abból, ami csak 400ezernek indult. Most fizetgeti.. Havi 45 ezret visz el neki. Amúgy cigizik is.. Az is elvisz sokat. 200at keres. Szüleimnél élünk (emeleti részen). Tehát azt se mondanám, hogy sokat kell fizetnünk. Rezsibe adunk minimum 20at fejenként, télen többet, attól függ mennyi számla jött. Kaját, minden mást külön intézzük magunknak. Én is akörül keresek, mint ő. Én érdekes módon tudtam félre tenni.pedig sokkal több elmegy nekem meg más egészségügyi probléma miatt. Nem tudom mit csináljak vele :(


2019. szept. 7. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha logikusan nézed, akkor havi 200-bol nehéz spórolni azokkal a dolgokkal, amiket leirtal.

Hitel 45 + cigi 30 (napi 1 dobozzal nézve) + 20 rezsi, ez 95. Kaja, egyéb tisztaságiszerek mondjuk 50. Az már 145 és akkor még nem csinált semmit csak evett, aludt, dolgozott, cigizett, hitelt fizetett.

Te amúgy mennyit tudsz megsprolni a 200as fizudbol?

2019. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem fog megváltozni. Egész életében egyik hitelből fog vergődni a másikba, a maradékot meg elszórja. Cigizni se kötelezö.

Ez a pasi nem alkalmas hosszú távú kapcsolatra. Mi lenne veletek, ha te terhes lennél?

2019. szept. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést jellemzően a házasság előtt kell feltenni, és megoldani.
2019. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi ideje vagytok együtt?Ezt kellett tudjad már a házasság előtt is.Nem hiszem,hogy meg fog változni,soha nem szabadultok meg a hiteltől.
2019. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első én tudok félre tenni a fizumból. Mondjuk nincs hitelem.. Tehát a javamra ez plusz, illetve nem cigizek, ez is plusz 30 ezer megsporolas a számításod szerint. Tehát logikusan nézve igen simán tudok félre tenni. Nehezebb hónapban keveset ugyan.
2019. szept. 7. 07:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Árulja már el valaki, ezek a dolgok hogy működnek? Miért nem házasság ELŐTT derülnek ki ezek?

Vagy az emberek találkoznak, dugnak egy jót és mennek összeházasodni!?

Én ezt annyira nem értem....

Amúgy a kérdésedre válaszolva....a férj nem fog változni. Neki ilyen az életvitele, a mentalitása.

2019. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Most vettem észre, h már a férjed...

Ott kellett volna meghuznod a veszfeket, amikor kitaláltatok, h a szuleitekhez költöztok, anyagi megfontolásból.

A hitelt, akkor 2 és fél évig kell fizetni, ez ellenen nem tudsz mit csinálni.

Mondd meg neki, h szoknom le a cigiről. Bár gyanítom már erős függő és nem fog menni egyik napról a másikra. De ezt tudtad a házasság előtt is.

Az is fura, h nem vagytok közös kasszan és magatoknak intézitek a kajat hiába vagytok házasok. Ha mondjuk elkezdenetek főzni, azzal is tudnátok spórolni.

2019. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Mivel szellemileg nem alkalmas rá így ez ilyen marad.

Feltehetőleg 30 körül vagytok ilyenkor mindenki eléri a képességei csúcsát tehát ferjednek ez a maximuma.

2019. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!