Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom elrohant reszegen autoval, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Varandos vagyok, ma fozes kozben elegge leitta magat, ami nala sosem jelent jot. Elkezdett bunkoskodni velem, beszologatott, kinevetett ha ra mertem szolni. Teljesen kifordult magabol.. En pedig kiborultam, es a szobaban sirtam, amikor o feljott,es elvitte a penztarcajat, majd ult egy ideig az autoban, es elment. Azota egyszer hivott, akkor is az volt, hogy en kikeszitem ot idegileg, es abszolut nem latja a problemam..

Azt mondta, hogy megy kocsikazni.

Mit kene tennem most?

Hivjam, vagy hagyjam, majd hazavergodik? Esetleg aggodjak, hogy valami tortent?


2018. aug. 12. 22:39
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Az elrohanast termeszetesen egy szep feloras uvoltozes, vitatkozas elozte meg, amiben szinten en vagyok a hibas szerinte...
2018. aug. 12. 22:40
 2/43 anonim válasza:
4%
Reggel amikor józan üvöltsd le a fejét.
2018. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
98%
Mi az hogy mit? Hagyd ott!! Agresszív, alkoholista (mivel ebből az jön le hogy nem ritka) és felelőtlen. Miért nem találtok ti nők normális férfiakat?
2018. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
51%
Ez nagyon kevés infó. Hány évesek vagytok? Voltak mostanában komolyabb vitáitok? Mért ivott be? Volt ennek valami előzménye? Tervezett baba? Ennyiből azt tudom neked mondani ha hazamegy majd akkor tarts távolságot, ha nagyon teper a bocsánatért adj neki ultimátumot. Vagy a pia vagy Ti.
2018. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg? Várandós vagy egy férfitól aki iszákosan agresszív, de mégis iszik és bármelyik pillanatban megölheti magát? Vagy kerül börtönbe, mert részegen balesetet okoz?


Nők!! Hol az eszetek???

2018. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Nem alkoholista, evente max 3x iszik, akkor ez van.. Egyszeruen ezt hozza ki belole.. A felelotlensegben pedig szinten ez, alap allapotban igenis felelossegteljes, rendes, kedves ember, kenyerre lehet kenni.. De most mintha nem is o lenne...
2018. aug. 12. 22:43
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű jövő előtt álltok.
2018. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom amikor gyereket csináltatok, akkor is tudtad, hogy ő ilyen. Ideje felelősséget vállalnod a leendő csöppségért 🤔

Ha az apja nem tud, valakinek muszáj...

2018. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

22 eves vagyok, o 25. Tervezett baba, nagyon orulunk neki..

Nincsenek komolyabb vitaink, a pia is csak azert kerult elo, mert fozocskezett es tobbet ivott meg a kelletenel...

2018. aug. 12. 22:44
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrséget kéne hívnod, mert másokat veszélyeztet.
2018. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!