Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért válik minden nő sárkánnyá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válik minden nő sárkánnyá?

Figyelt kérdés
A hónapban két esküvőn voltam és két legénybúcsún. Majdnem minden haverom férjhez ment, ezek a nők hívogatták őket a buliba is, a gyereknek beszélte az egyik asszony a telefonba, hogy látod apád már megint iszik, nem lehet rá sose számítani holott a haverom egy évbe ha kétszer össze ülhet velünk sokat mondok. Az esküvőn vágták a fapofát ha inni akart az ember ne igyon, hiszti ment ezerrel. Nekem pár hónapja van barátnőm, ő ivott ott velünk egész este táncoltunk, a haverom csajai meg ültek az asztalnál és hisztiztek ha a a férjük el vitte táncolni a barátnőm, utána meg haza mentek éjfélkor mint az öregek. Nem is látni, hogy szeretik egymást. Akiknek volt az esküvő azok is mint akik kényszerből mennek férjhez nem is mosolyogtak meg semmi. Miért történik ez? Rám is ez vár? Miért lesznek ilyenek a nők? Miért nem lehet a pasiknak le ülni iszogatni? Nem nőzni, csak sörözni, pálinkázni.

2019. szept. 8. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

Itthon ülve pisilek. Máshol állva. Így a kényelmes.


Mondjuk szívesen megpofoznám pár kollégámat, mert gusztustalan, hogy nem tudnak a piszoárba vizelni.

Avagy fanszőrrel van teli a piszoár.


...és ezek diplomás férfiak...nevetséges...

2019. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

Volt ilyenben részem nekem is... Nem azzal van bajom, ha valaki iszik vagy jól érzi magát. Azzal, ha nincs rám tekintettel. Exem ezt rendszeresen játszotta, meg sem kérdezte, hogy akarok-e vele menni, van-e más tervünk estére, zavar-e engem, ha elmegy xy-al táncolni... Nem számolhattam azzal, mennyit iszik, meddig marad, mit csinál és nem akartam számonkérni soha, de ha az ember párban van, gondolkodjon párban és ne önhatalmúlag döntsön mindenről. Egy idő után meguntam, hogy én takarítok utána és nézem a hülyeségét. Egyáltalán nem volt szórakoztató. Érett férfi nem csinál ilyet.


A mostani párommal máshogy mennek a dolgok. Nincs alkoholproblémája, néha együtt kirúgunk a hámból, de tudjuk, hol a határ. Sosem mocskolt össze semmit, sosem kellett érte menni, sosem kellett hazatámolygatni, sosem hozott rám szégyent a viselkedésével vagy hagyott otthon egyedül a haverkái miatt. Legfeljebb úgy, ha előre megbeszéltük és akkor én is tudtam oda valami programot szervezni magamnak. És nem, nem törvényszerű, hogy ez vár valakire, ha nem viselkedik úgy, mintha a párja nem létezne. Nem értem az embereket, akik magasról tesznek arra, hogy a társuknak hogy esnek dolgok. Én nem hisztizek... Én egyszer szólok, utána lelépek. Érdekes mód egy halom megbízhatatlan embert vágtam ki a vőlegényem előtt emiatt és mégsem én voltam a hülye meg a sárkány. Én párban gondolkodtam. És büszkén mosolygok, mikor a párom tekintettel van rám és nem rohan előre a buliban meg nem lécel le mellőlem, mint egy kölyökkutya, hanem kéz a kézben érkezünk, együtt veszünk részt a dolgokban, ha úgy van, együtt rúgunk be és ugyanígy, kéz a kézben távozunk, nem fölösleges munkát csinálva a másiknak (olyan józanul, ahogy megbeszéltük, hogy nem gond).


Éjfélkor hazamenni azért szoktunk, mert a hangulat ergya és az ember egy bizonyos kor után már jobban értékeli a puha ágyat, mint az alkoholszagú hajnali napsugarakat. Végigbuliztuk az egyetemista éveinket orrvérzésig. Ezt is meg lehet unni. Párom szerint csak felnőttünk. A legtöbb férfi meg amúgy is 8-10 évvel "fiatalabb" agyilag.

2019. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

"Majdnem minden haverom férjhez ment, ..."


Akkor ők szerintem eddig is ülve pisiltek, mert a piszoárba farok nélkül azért elég kihívás. xD


Keress olyan haverokat, akik nem férjez mentek, hanem megnősültek, hátha velük el tudsz menni lazulni néha egy-két sör mellett.

2019. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Inkább a nők oldaláról nem értem ezt. Együtt van egy hatalmas gyerekkel aki úgy akar élni és úgy gondolkozik mint egy 16 éves aki most csöppen bele a buli-pia-szex világába, nulla felelősségérzet, nincs tekintettel a párjára, éretlen, az a minden, hogy a haverkákkal jó legyen (akiket amúgy lenéz és megvet de kell valaki akivel el lehet menni bulikázni). De persze emellett ő családot akar meg esküvő meg gyerek meg komoly kapcsolat... Volt 2 ilyen párom, igen, sárkány voltam mellettük. Mert egyszerűen ha nem szólsz rá, ha nem mondod el neki, hogy ez így nem lesz jó akkor tényleg felelőtlen 16 évesként viselkedik. Döntse el az ember, hogy mit akar. Ha családot, komoly kapcsolatot akkor ne az legyen neki a szórakozás, hogy hajnali 4ig iszik a haverkákkal akiket amúgy rühell és folyton szidják egymást egymás háta mögött és csak a bulikák miatt vannak "jóban".

Ha egyébként a férfi komoly, érett, felelősségeljes akkor a franc se fogja cseszegetni ha elmegy néha bulizni. De itt nem ilyen férfiakról van szó, tényleg csak akkor viselkednek a nők így ha a párjuk egy hatalmas gyerek aki nem is akarja kinőni a kamaszkort hiába 35 éves.

2019. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

Ad1-nem egy-két korty itallal van a baj, hanem a féktelen ivászattal és az ebből járó felelőtlenségből, illetve nyilván tudja a nő ha pl a férje iszik elborul az agya stb


Ad2-a férjek szerintem csak ne kéregessenek fel más nőt táncikálni, ha az nem a feleségül-én se nézném jó szemmel


Ad3-tényeg indító a hugyos wc deszka. Mem mondom h erőltetni kell az ülve pisilést, de ha nem képes célozni)/deszkát felhajtani)/letakarítani maga után akkor nincs más megoldás-egy nő sem akar egész életében a másik után szutykolni nem csoda ha elsárkányosodnak

2019. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

*feleségük

*undorító

2019. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, hogy ülve vagy állva hugyozol, de tisztán hagyd magad utan a wc-et. Nem bírom a gusztustalan, primitív embereket es meg a szerelmem hugyaba sem akarok beleülni.
2019. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja... Addig a szarral is toleránsabb az ember, amíg nem köti vele össze az életét.
2019. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!