Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Csak én fújom fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nem tudom mit tegyek a párommal, nagyon az utolsó csepp volt ez a legutóbbi akciója a pohárban és azon gondolkodok, hogy elküldöm, mert én ezt nem bírom idegekkel.

A páromat egy ideje azon kapom, hogy kamuzik, vagy konkrétan hazudik, vagy el sem mond dolgokat. Példák: csjaokkal kétértelműen csetelget, de én vagyok biztosan a féltékeny, kontrollálni akaró vadbarom (konkrétan moziba, meg kávéra, hívogatja őket, meg napi szinten érdeklődik, míg engem simán elhanyagol).

Legutolsó sztori 2 nappal ezelőtt volt: Egyik délután a párom elmegyek, veszek magamnak cigit címszóval eltűnt 3 órára(!). Ideges is lettem, sejtettem, hogy valami megint nincs rendben. El is mentem a környékbeli parkba kicsit kiereszteni a gőzt. Erre az egyik közös ismerősünkkel (lánnyal, mily meglepő) sétálgat beszélgetve, nevetgélve.

Utólag megkérdeztem, hogy ez mégis mi, kiderült, hogy elhívta a csajt, hogy beszélgessenek, mert a csajt összesen 3 napja dobta a barátja, hogy "lelkizzenek".

Egyszerűen nem értem, hogy ez mire volt jó, miért nem mondta egyszerűen, hogy "figyi, xyz rámírt, hogy szarul van, szakított vele a barátja, társaságra vágyik."

És akkor nem lett volna semmi gond, de így? Mégis mit gondoljon az ember? Ha nincs hátsó szándék mégis miért hallgatta el?

Teljesen kivagyok, tiszta oviban érzem magam. És neki áll feljebb minden, én vagyok a szar ember.


Kéne néhány külsős vélemény, megköszönném!


27N


2019. szept. 10. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már rég ki kellett volna rúgnod, páros lábbal. 27 éves vagy, lehetne ennél több eszed. Nem igazán tudom, mit vártál, már korábban is kiderült, hogy egy hazug, jellemtelen alak, mégis miben reménykedtél azok után?
2019. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresi a szeretőjét, én nem maradnék vele, nincs bizalom, minnél előbb jobb kilépni egy ilyen kapcsolatból, Te se leszel fiatalabb, már bocsi :)
2019. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen már nem kell gondolkodnod.Jobb nem lesz.
2019. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te valamiért már nem kellesz neki.

Esetleg kérdezd meg tőle, hogy mi a baja veled.

Ha nem ad normális választ,keress te is mást.

2019. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Hogy te milyen ember vagy, azt nem tudjuk innen megítélni. De ha téged zavar, h a másik ennyire h**lyének néz, akkor ne szenvedj vele. Ha állandóan hárít és téged hibáztat, az azt jelentheti, h egyáltalán nem érdekli, h neked ez a bajod és rád próbálja hárítani az egészet. Ebből következően sosem fog megváltozni. Mérlegelj, h ez neked megfelel vagy nem.
2019. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném a fenébe.Egészen hűlyének ne nézzen.Vagy igy akarod leélni mellette az életed,hogy mindig valamelyik lány ismerősét pátyolgatja?
2019. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából azt akartam kideríteni objektív véleménnyel, hogy nem-e én fújom fel, hogy hülyének néz,de többen is írtátok, hogy szerintetek is.

Időközben megmondtam, hogy én ezt tovább így nem, elküldtem.

2019. szept. 10. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nagyon jól tetted!
2019. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még egy nyitott kapcsolatba sem fér bele, ha becsapjuk a másikat, hazudunk neki és hülyének nézzük.
2019. szept. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!