Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal. Pár napja volt a születésnapja. Ma találtam egy csomagot amit az exétől kapott a születésnapjára. Nekem erről egy árva szót sem szólt. Holott ha meg mondta volna nem fújom fel a dolgot. Viszont most dühít, hogy eltitkolta holott tudtommal nincsenek titkaink egymás előtt. Eleve lenyeltem a békát, hogy az exe a mai napig vissza akarja kapni, s napi szinten beszélnek. Mert tudom hogy ő nem menne vissza hozzá. De most már nekem is sok egy kicsit. Vagy csak én fújom fel a dolgot?
2019. febr. 20. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Elhiszem hogy rosszul esik, ettől függetlenül felfújod szerintem.

Azt viszont nem viselném el, hogy ha a pasim az exével napi kapcsolatban lenne, ráadásul nyíltan ki lenne mondva, hogy vissza akarja szerezni.

Érdemes lenne azért itt és most meghúzni a határokat, mert évek múlva még nehezebb lesz, viszont beszélni mindenképp kellene róla, hogy akkor most ki, milyen minőségben is van jelen ebben a kapcsolatban, és a továbbiakra nézve mi várható.

2019. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Mondd h nem miskolciak vagytokm
2019. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
"Mert tudom hogy ő nem menne vissza hozzá." - en nem tudom, hogy ezt mibol gondolod. Tudja, hogy az exe vissza akarja ot, ennek ellenere csevereszik vele, es titokban ajandekozgatas is van. En azon lennek meglepve, ha meg nem ment volna vissza hozza a hatad mögött.
2019. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem fújod fel. Néha napján pár udvariassági kör szerintem tök rendben van, de a napi szinten rádumálgatás meg ajándékküldés azért már a jó ízlés határain kívül esik jócskán, legalább is nálam.

32/f

2019. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Na pont ezért nem mondta el neked!

Hogy ne viselkedj idegbetegként.


Fosol, hogy az ex kell neki? Ez azt jelenti, hogy kevésnek érzed magad hozzá!

2019. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Sosem viselkedtem idegbetegként. Nem süllyedek egy bizonyos szint alá. Féltékenykedni sem szoktam, mert vallom ha valakit vinni lehet azért nem jár. Viszont ne haragudj meg, hogy szarul esik, hogy nem volt velem őszinte.
2019. febr. 20. 13:09
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Itt nem az ajándèk eltitkolásaval van a legnagyobb problèma. Arra mèg rá lehet fogni, hogy nem számított ajándèkra, ès azèrt nem mondta el, nehogy rosszra gondolj.

Szerintem ez gáz, hogy napi szinten beszèl az exèvel, pláne úgy, hogy nyílt titok, hogy vissza akarja szerezni. Èn ezt nem nyelnèm le. Az mèg ok, hogy jóba maradtak, nèhanapján váltanak pár szót, meg írnak köszöntőt alkalmakkor, de napi szinten cseverèszni minek? Ez így nagyon úgy fest, ő sincs túl rajta, különben már leèpítette volna, ès nem èlvezkedne azon, hogy az exe mèg teper èrte.

A helyedben tisztáznám ezt a helyzetet, ès nem tűrnèm el az ecet az èletèben a továbbiakban, mert ennek így nem lesz jó vège.

Ha mèg neki állna feljebb, hogy zsarolás, meg korlátozod, akkor el kell engedni. Jobban jársz, hidd el.

2019. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Kérdés hogy csak a békát nyeled-e le, vagy mást is hajlandó vagy-e lenyelni... Sok múlhat ezen.
2019. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Hát, hogy csomagot kapott az exétől a szülinapra, az még elmegy, de hogy erről semmit sem szólt, az kicsit gáz.

Az, hogy kapcsolatban maradt az exével, nem probléma, de hogy naponta beszélgetnek, az igen.


Szerintem beszéld meg ezt vele. Mert az, hogy az ex (pláne ha sokáig voltak együtt) néha ráír, hogy mi újság ő meg válaszol, azzal nincs probléma, de ha neki már ott vagy te, akkor miért kell naponta az exel beszélni?

2019. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Rockarc ***** válasza:
94%

Szerintem egy parkapcsolatban vannak dologk, amit joerzesu emberek nem csinalnak. Ez tipikusan ilyen dolog. Te nem a paroddal ES az exevel jottel ossze. Mert pillanatnyilag ez a helyzet. Ha ezt a parod nem erti meg, hogy ebben mi a gond, akkor tenyleg lapatra kell tenni, es mehet a matkajahoz.


A megoldas az lenne, a aparod kozolne az ex-el, hogy figyu, en most mar massal elek egyutt, ugyhogy a kapcsolatunkat ritkara es informalisra epitjuk vissza. Lathatoan nem erti a tarsadalmi normakat, nem volt gyerekszobaja. Ebbol kifolyolag nem lehet egy akkora fonyeremeny, ha ennyire s.zarik az aktualis parja erzeseire.


42F

2019. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!