Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már hasonló érzésetek?

Figyelt kérdés

Bnőm sok segítséget kap szüleimtől. Sokszor vesznek csak úgy dolgokat neki, ha kell az ő gondjaiban is segítenek.


Külön lakunk tőlük de ha van vlmi szitu akkor előre félek h na most mit fognak szólni h reagálnak ha a bnőm esetleg nem aszerint cselekszik ahogy Ők gondolnák vagy szerintük lenne a jó..30f


2019. szept. 12. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

30f vagy

Ennyi idősen kit érdekel hogy mit mondanak a szüleid? Őket talán érdekli a vélményed?

2019. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára talán 10 évesen érdekelt, hogy mit szól anyukàm a fiúhoz, aki tetszik.

14 évesen már direkt olyannal jártam, akiről tudtam, hogy idegbajt kapnak tőle az őseim. De igyekeztek jó képet vágni.

30 évesen a föld alá süllyednék a szégyentől, ha úgy méregetném a párom, hogy jujj csak csúnyán ne nézzen anyukámra, mit fognak szólni.

2019. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy példa:


Tesóm sokat segít barátnőmnek a körmös szakmájában..gyakorlásban. Szólt h meg kellene csinálja a körmét viszont a vendégei miatt nem fér be aznap mikor szólt csak 20.án, mivel főállása is van. Ezért már félek h sértődés lesz h bezzeg én rögtön segítek neki ő meg nem oldja meg az én gondom.. Mindenki segít neki

2019. szept. 12. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Az aztán ku.rva nagy segítség, hogy a fizetős vendéget le kell mondania, hogy ingyen csinálja meg a tesód körmét.

Múltkor azon verted magad, hogy nem tesz félre pénzt. Most akkor döntsd már el, hogy neked mi a fsz bajod van szerencsétlennel.

De arra az egyre sose válaszolsz, hogy miért vagy vele, ha ki nem állhatod?

2019. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
????? Milyen múltkor, ez az első kérdésem.
2019. szept. 12. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
de vicces, én is olvastam a múltkori körmös kérdést, aki nem teszi félre a pénzt.
2019. szept. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!