Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek is volt már hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már hasonló érzésetek?

Figyelt kérdés

Adott egy hely pl szórakozóhely vagy mozi vagy ilyesmi ahol ismeretlen emberek vannak és vannak lányok akikre ránézve vagy szemkontaktust teremtve furva érzés fog el mintha olyan lenne a kisugárzása hogy ő is leszbikus termeszetesen nem az van hogy aki tetszik arrol beképzelem hanem teljesen kinezettől függetlenül

Sajnos szavabka nem tudom kifejezni ezt az érzés de temélem nem csak én vagyok ezzel igy. :)

21


2019. márc. 25. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Leszbikus barátnőm erre mindig azt mondta "leszbi radar" hogy benne ez már úgymond kialakult és a többi leszbi barátnőjébe is megérzik ki az és ki nem :D
2019. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem találom rá a megfelelő szót:D de ez elég frappáns :)
2019. márc. 25. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
én voltam valakivel így, akiről elsőre azt éreztem, hogy bejönnek neki a nők, nagyon intenzíven éreztem, erre mondta, hogy ő hetero, és ezek után is azt éreztem, hogy leszbi vagy legalábbis bi... olyan, mintha tagadná - maga előtt is.. (nem hiszem, hogy én képzelem csak bele)
2019. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!