Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan kéri ezeket az anyósom a fiától?

Figyelt kérdés
A barátommal már két éve vagyunk együtt, egy éve együtt is élünk. A szülei szétmentek, az anyja azóta totál padlón van, azt hiszi a volt férje egyszer visszamegy hozzá. Megértem a fájdalmát, mint nő, azt viszont nem értem meg, hogy így viszonyul a fiához és hozzám. Egyszer pár pohár bor után bevallotta, hogy irigy ránk és a boldogságunkra. Sejtettem, hogy ez van a dologban, mert sosem segít rajtunk, mindig csak hátráltat minket, pedig anyagilag nagyon jól áll, de elvárja h pl elvigyük vacsorázni. Keresztbe szervezne programokat aztán fájlalja, hogy nekünk soha nem jó semmi, amit ő akar. Elvárná, hogy minden hétvégén órákat legyünk nála, hogy hazamenjünk hozzá segíteni,de olyan dolgokat, pl kertrendezés, ami nem olyan fontos vagy nem tudom hogy mondjam... nálunk sokszor a ház is fut és arra sincs idő hogy az normálisan nézzen ki. A kertje meg szép, csak kitalál dolgokat. Azt akarta, hogy a fiával elmenjenek nyaralni egy hétre és nem értette meg, hogy a barátom nélkülem egy hétre nem akar elmenni én meg nem kaptam szabit. Júliusban mi voltunk nyaralni kettesben, kiakadt, hogy nem vittük. Azt mondogatja elveszítette a fiát, de nem is igazán tesz érte, hogy ne így legyen, mert sokszor rondan beszél a barátommal, nem érti meg, hogy váltott műszakban dolgozik, sokszor ha megyünk akkor nem áll velünk szóba egy órán át, mert ő nem így és akkor akarta h menjünk stb. És egy óra múlva kezd el velünk beszélgetni, akkor is legfőképp magáról, az, hogy velünk mi van nem érdekli, mert mi meg fiatalok vagyunk a munka az munka ez van, fogadjuk el, hogy sokat kell dolgozni mi még bírjuk ne nyavalyogjunk stb. Mi nem vagyunk empatikusak vele vagy ő nem velünk?
2019. szept. 13. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az anyuka rajtatok élősködik, és a drága fiának kéne végre leállítania őt. Miért nem beszél a párod az anyjával, hogy álljon le, mert ezzel a viselkedésével elüldözi őt?

Ahelyett, hogy segítene nektek, még hátráltat. Egy alapos elbeszélgetés jót tenne neki. Agyát is hozzátok rendbe.

2019. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

Viszont a válása után egyedül érzi magád,és elvárja tőletek,hogy pátyolgassátok a beteg lelkét.Na de,hogy nyaralni vigyétek magatokkal,ez már beteges.Nincsen baráti köre,barátnői,akikkel ellehetne?.Mindig nem akaszkodhat rátok.

2019. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek vagytok, van saját életetek. Neki el kell fogadnia, hogy a fia már elsősorban nem hozzá tartozik, hogy a kis kevés szabadságát a párjával akarja eltölteni, és a kettő az egy pár, ő pedig a felesleges harmadik. A leírásodból az derül ki, hogy sokat foglalkoztok vele, nincs elhanyagolva. Meg kell neki mondani, hogy ha folyamatosan csak elégedetlenkedik azzal, amit kap, idővel eléri, hogy ez a mennyiség még csökkenjen is. Egyértelműen ő nem empatikus veletek. Nektek a magatok életét kell élni. Nem vagytok felelősek azért, mert neki rosszul alakult a házassága, innentől fogva semmi nem indokolja, hogy szívjatok emiatt.
2019. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A barátom már próbált vele beszélni, de akkor nem áll vele szóba ,pl. ha barátom hívja telefonon csak hallgat, ha videóhíváson akkor nem mutatja az arcát direkt. Nem tudom, mi lehetne a megoldás...a barátom vágyna a szeretetére, ráadásul ha mégis megpróbál beszélni az anyjával, akkor meg az anyja olyan ezer éves dolgokat is felhoz (pl mikor még vele lakott nem úgy takarított otthon, ahogy elvárta volna) amiknek közé nincs a témához. Hibáztatja, rondán beszél vele a párom meg sokszor megsajnálja és elhiszi magáról, hogy ő sem jó fia. Köszönöm egyébként a válaszaitokat!!
2019. szept. 13. 10:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósod beteg. Aki ilyen dolgokat csinál, az tuti nem ép. Redukáljátok le a kapcsolatot a minimumra. Majd ha kell neki valami, akkor szól. Ezt a problémát te nem fogod tudni megoldani, mert nem a te anyád. A barátodnak kellene egyszer úgy istenigazából leteremtenie a viselkedéséért. Talán még használna is. Viszont azt nem szabad hagyni, hogy a kapcsolatotok rovására menjen a dolog.
2019. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Maganyos es emiatt korosan a ti/fia fuggojeve valt.



En a helyetekben tuti, hogy pl. meglepetesbol befizetnem neha ilyen 1 napos csoportos buszutakra es/vagy szulinapnevnapkaracsony barmire pl szinhazberletet, furdo berletet barmi olyasmit kapna, ahol muszaj lenne elfoglalnia magat ES mas emberekkel talalkozna.

Gatha lesznek baratai es leakad rolatok.

2019. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vagy te fogod otthagyni mert eleged lesz!

Manipulacio3,érzelmi zsarolas nézd meg a neten buntudatkeltessel dolgozik a nő. Ha a pasid atlatna akkor le tudna reagalni.Hatarokat kell szabni a nőnek es azt betartani. Szembesíteni vele h mit csinal.

2019. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazság szerint kicsit én is sajnálom, valószínűleg ez a baj, mert érzi, hogy igazából akármit tesz, sokáig a mi részünkről nincs mosolyszünet. A lelkiismeretünkre játszik. :(
2019. szept. 13. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Ti is eljatszjatkatok a martirt h jaj sosincs egymásra idotok,meg a többi.Utanozhajatok buntudattal zsarolhatjatok.
2019. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A volt anyósom kis alattomos volt. Nem is beszélek vele azóta. Volthogy nálunk is volt kerti főzés én előrebejelentettem az exemnek erre ő ránk szervezett szó szerint akkor ő is tart kerti főzést és akkor tudta nagyon jol hogy az exem azakkori parom ugralni fog neki és az anyuka lessz az első igy is lett. Ezt elég volt egyszer eljattszania betette a kaput egy életre. Igaz akkor az exemmelmi nem laktunk együtt de voltak még szituaciók ami igazoltak hogy az anyuka a pici fiat kiakarja sajatitani.
2019. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!