Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megadja a párod azt amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadja a párod azt amiért vele vagy?

Figyelt kérdés
Mire vágysz?

2019. szept. 13. 11:00
 1/10 A kérdező kommentje:
(nem társkeresés célú a kérdés még mielőtt) :D
2019. szept. 13. 11:01
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Mindemt megad, ami csak tőle telik és imádom érte.


De szégyellem, de nagyon vonzzana egy hármas gondolata. Amíg őt hátulról élvezem, én orálozhatnék egy másik férfin. Semmi üást,csak orál. Se csók, se semmi, csak az orál.


Soha nem csalnám meg, de ha egyszer ezt átélhetném... szerintem, csodás érzés lenne.

2019. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

#2

Beszéltél már erről a pároddal?

2019. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

#3


Igen, ő nem tudná ezt "eliselni".


Végülis meg lee érteni, fordított esetben én sem tudom, hogy, hogyan élném meg.


Így megmarad, fantáziának.

2019. szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Bocsánat, a sok elírásért!
2019. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

#4

Az viszont nagyon jó, hogy erről tudtatok beszélni. Valószínűleg egy őszinte kapcsolatban vagytok. Sokan az ilyet el sem merik mondani a párjuknak.

2019. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Számomra is hihetetlen, hogy másfél évtized után őszintén ezt mondom és érzem, de fülig szerelmesek vagyunk egymásba. Csodálatos férj, fantasztikus apa, segítőkész, humoros, becsületes és isteni a szex. 😊
2019. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Mint pasi mindent megad, mint apa is nagyon ott van, de mint férj....mintha néha ő is gyerekem lenne.....:)
2019. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Mindent megad, amiért vele vagyok, de nem minden vágyam teljesülhet egy monogám kapcsolatban. Ezt el kell fogadni szerintem...
2019. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Egy barátra vágytam, egy megbízható társra, aki a társam tud lenni az életben mindenben és nem kell egyszer sem úgy kelnem vagy lefeküdnöm mellette, hogy aggódjak a jövőnkért vagy a kapcsolatunkért. Akivel megoszthatok mindent és tervezhetek mindent és ő is ugyanilyen lelkesedéssel osztja meg velem a dolgait és von be az életébe. Akihez fordulhatok ötletekkel, gondolatokkal, érzésekkel és vágyakkal. El nem tudom mondani nektek, ennyi gyenge, gyáva nyomorult kis féreg után milyen jó érzés nem a hisztit hallgatni minden nap és azt, hogy "nem tudom, mit akarok" meg csak az elvárásokat, a követelőzést és a bizarr elvárásokat, tekintet nélkül arra, hogy mi esne jól a másiknak vagy merre van az a bizonyos közös nevező. Annyi ilyen szar, gyerekes kapcsolatban voltam, hogy ha visszagondolok, még most is felidegesít a téma.


Megkapom, amit akartam. Ha nem kapnám, az első adandó alkalommal dobbantanék, ha már normális életet csak egyedül tudok élni. :D

2019. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!