Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kéne vele amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele amiért újra azzal beszélget akivel megcsalt?

Figyelt kérdés
Megnéztem az üzeneteit és már pár hete azzal a nővel beszélget, és eléggé olyan témákról. Rákérdeztem, persze tagadja
2019. márc. 31. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Már a megcsalásnál kellett volna.
2019. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
#1-es jól írta, de úgysem fogsz szakítani.
2019. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Újra meg fog vele csalni és azt is tagadni fogja te persze ez után is vele fogsz maradni :) szenvedj ha ezt választottad
2019. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Már a megcsalásnál ott kellett volna hagynom. Most be is igazolódott, hogy nem fog változni. Mire vársz?
2019. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Érzelmileg kezdj el leválni róla, akármilyen nehéznek érzed - és ezt add a tudtára!


Én így tettem, amikor hasonló helyzetben voltam - tavaly májusban, júniusban. Azóta sem tudok a régi módon kötődni hozzá. Nincs is szándékomban többet.


Már csak felszínes ismeretség maradt a régi emlékekből... (a mi esetünkben a másik nő elmaradozott, mert jól érzékelhetően szégyellte a elcsábítást - illetve nem tudok róla azóta sem.)


Üdv: 45/N és 36/F

2019. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy nem ismeri be a nyilvánvalót. Ilyen jellemtől mit vársz? És főleg azok után, hogy következmények nélkül újra a bizalmadba fogadtad? Ezzel megmutattad neki, hogy veled bármit megtehet. És meg is teszi mert nem érzi, hogy vesztenivalója lenne. Miért is érezné az előzmények után? Egy gyenge lábtörlőnek tart téged, és nem alaptalanul. Lehet megsértődni kérdező. Az igazság nem mindig kellemes.
2019. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Kellett volna, de most sem késő. Ha ismét bohócot csinál belőled, az már a te hibád is lesz.
2019. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Izabella220 ***** válasza:
Egy igazi szemetet fogtál ki a szemétdombról,ez aljas dolog.Ez nen kérdés,ha az időjárásról beszelnének akk is kiverném a balhét,ez több mint megalázó rád nézve.Nem tudom miért teszi ezt a barátod,de nem szép dolog.
2019. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Remélem, már a szakítás lépéseit tervezed magadban...


Hidd el, csak jót teszel ezzel a döntéssel magadnak hosszabb távon!

2019. ápr. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!