Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már sírok amiért megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sírok amiért megtetszett valaki más a páromon kívül mégsem tudok túllépni rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, a párommal lassan négy éve vagyunk együtt. Egyre inkább tetszik egy ismerőse, azonban nem szexuálisan vonz hanem inkább a belső értékei olyanok, hogy nem tudok neki ellenállni. Velem túlságosan kedves a férfi, miközben a párom meg panaszkodott, hogy vele szemben már nem olyan nyitott mint volt régebben. Hetente találkozunk általában amikor mindhárman jelen vagyunk, de a férfi sajnos figyelmesebb és kedvesebb velem mint a saját párom.

Az ismerősének tetszem vajon? Milyen jeleket kell figyelni?

Teljesen belebetegedtem ebbe a helyzetbe, nem akarom elhagyni a párom mert szeretem, viszont nem tudom kiverni a fejemből a másik pasit sem. Mindig lenyűgöz. Próbáltam már nem találkozni vele, de az sem volt megoldás,mert hiányzott.



2019. szept. 17. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem a párod illik hozzád, csak megszerettétek egymást, mert éppen ott voltatok egymásnak valami oknál fogva.
2019. szept. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rockarc ***** válasza:
100%

Nezzuk a tenyeket.


1. Van egy parod

2. Mas tetszik

3. Nem akarod elhagyni a parod

4. Hianyzik, amikor nincs a masik


Konkluzio: Sirsz.

Eldontened, hogy mit akarsz? Megannyi lehetoseged van. Vagy szavazzuk meg?


43F

2019. szept. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elmondjam páromnak az érzéseim vagy azzal csak elveszteném mindkettőjüket?
2019. szept. 17. 00:49
 4/12 Rockarc ***** válasza:
45%

Szerintem felesleges elmondanod neki, amig nem probalkozik be nalad. Ha nagyon mondani akarsz valamit, akkor mondd neki azt, hogy nem erzed jol magad a tarsasagaban. Mivel a parodnak sem orok haverja, jo esellyel leepiti ezt az ismerost.


Viszont a fejedben rendet kene rakni. Eloszor is el kene donteni, hogy kivel akarsz egyutt lenni. Mert a ketto kizarja egymast. Ha boritod a jelenlegi status quo-t, akkor lesz egy igen merges volt baratod, es lehet az uj sem fog kerni beloled, raadasul koztuk is lesz egy nem kicsi konfliktus. En azt mondanam, ha nem a parodat valasztod, akkor egyiket se. Szakits es keres magadnak mast.


43F

2019. szept. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

19 éves voltál, amikor összejöttetek. Ugye nem gondoltad komolyan, hogy majd életetek végéig, szakítás nélkül együtt lesztek?


38/N

2019. szept. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Tudod mi ez aranyom?


hiszti a javából!

2019. szept. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Beindult a cincusviszketés!

Te még a szerencsésebbik vagy, egyelőre még nem a fejed fáj...

2019. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Ha szereted a párod és nem akarod elhagyni,akkor szólj neki,hogy többé ne csináljatok közös programot ezzel az ismerőssel.

Az is lehet,hogy csak egy futó kalandot akar veled.

2019. szept. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyolcas nagy marhaságot mond.


Te már szerelmes vagy. Nincs tovább ragozni!

2019. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy te szerelmes, csak tetszik, hogy kedves veled, foglalkozik veled, amit a párodtól nem kapsz meg, vagy nem olyan mèrtèkben. Aztán ez most felcsigázott, ès nagy feneket kerítést neki.
2019. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!