Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már sírok amiért megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sírok amiért megtetszett valaki más a páromon kívül mégsem tudok túllépni rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, a párommal lassan négy éve vagyunk együtt. Egyre inkább tetszik egy ismerőse, azonban nem szexuálisan vonz hanem inkább a belső értékei olyanok, hogy nem tudok neki ellenállni. Velem túlságosan kedves a férfi, miközben a párom meg panaszkodott, hogy vele szemben már nem olyan nyitott mint volt régebben. Hetente találkozunk általában amikor mindhárman jelen vagyunk, de a férfi sajnos figyelmesebb és kedvesebb velem mint a saját párom.

Az ismerősének tetszem vajon? Milyen jeleket kell figyelni?

Teljesen belebetegedtem ebbe a helyzetbe, nem akarom elhagyni a párom mert szeretem, viszont nem tudom kiverni a fejemből a másik pasit sem. Mindig lenyűgöz. Próbáltam már nem találkozni vele, de az sem volt megoldás,mert hiányzott.



2019. szept. 17. 00:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez az állapot lassan egy éve tart, néhány hónapja vagyok már rosszul ettől az egésztől. Megvisel,hogy két ennyire szerethető emberrel találkoztam, mindkettőjüket szeretném szeretni.
2019. szept. 17. 10:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Tehát nem tudod, hogy az ember saját gondolatait tudja irányítani. Az eseted azt sejteti hogy te semennyire.


Magyarul, akaratlanul vagy oda másért, legalábbis ezt hazudod magadnak.


Miért is?

2019. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!