Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan álltok hozzá?

Figyelt kérdés

Elsősorban a nőkhöz szól a kérdés. Hogyan kezelitek azt, amikor a párotok haláli rendes férfi, megcsinál mindent, segít ahol tud stb. Viszont nem áll magaslatán az önbizalomnak, a döntéseket rátok hagyja, kerüli a konfliktusokat, ha belekeveredik inkább behódol, csak elsimítsa a problémát. Igazából nem egy erős karakter, az érdekeit és a vágyait nem érvényesíti, elfogadja azt ami körbeveszi. Nem ártana a légynek sem.


Szóval a mérleg egyik serpenyőjében van egy rendes, kedves ember, a másik oldalon meg egy simulékony, nem túl erős, saját magát nem igazán képviselni tudó férfi van.


Szexuálisan mennyire vonzó egy ilyen? Egy együttélés során elképzelhető egy csendes elhidegülés? Az a tipikus, jó minden, csak...


Mennyire vonzó egy ilyen élet? Kinek mi a véleménye?



2019. szept. 17. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Itt nem arról van szó, hogy vonzó-e vagy nem, ez a kisebbik gond. A nagyobbik gond az, hogy ilyen emberrel teljes mértékben lehetetlen egészséges párkapcsolatot kialakítani.

Olyan mértékben tutyimutyi és konfliktuskerülő, hogy egyáltalán nem lehet vele kommunikálni, nem mondja ha baj van, nem lehet vele a problémákat megbeszélni mert inkább a szőnyeg alá söpri. Ami egy ideig jól működik de ha betelik nála a pohár akkor egy adagban zúdítja a nyakadba az összes hibádat. És ez a pohár bizony 1-2 év alatt betelik ha nincs egy darab probléma sem megoldva. Szóval nagyjából ennyi ideig lehet ilyen emberrel együtt lenni.

Egyébként baromira nem vonzóak az ilyen teszetosza, semmilyen emberek de tényleg ez a kisebbik gond. Egyszerűen aki ilyen az nem alkalmas párkapcsolatra, nem lehet vele kommunikálni.

2019. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen pasival nem tudnék párkapcsolatban élni.Mindent a párjára hagy,és ha valami rosszúl sűl el,akkor ki a hibás?Na természetesen a párja.
2019. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen parkapcsolatom. Igaz elég fiatal voltam 19 amikor összejöttem vele tetszett is ez a felállás,négy évig voltam vele nagyon jól működött a kapcsolatunk addig a pontig amíg elnem telt az a négy év és ráuntam hogy semmiben nem tudott döntést hozni minden rám maradt ami döntés volt, mindig az volt amit én szerettem volna mert ő neki mindig az volt jó ami nekem tetszett stb. Eléggé unalmassá válik egy idő után ha csak az van amit én szeretnék. Tehát részemről meghalt a dolog idővel akárhogy is szerettem jól kijöttünk! Bele lehet fáradni! A lényeg működhet ha találsz egy domináns párt de az tuti hogy idővel megfogja a párod unni!
2019. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na és szexuálisan vonzó egy ilyen férfi? Csak azért kérdezem, mert a kolléganőm pasija bűn ronda, ráadásul alacsony is, de akkor erőtere van, hogy eltörpül mellette mindenki.


Talán ez a válasz az örök kérdésre, hogy egy szép nő mit keres egy ronda férfi mellett? Talán a férfierő?

2019. szept. 17. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A férfierő sokat dob igen. Bárhogy is néz ki!
2019. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!