Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a fejében?

Figyelt kérdés

Szóval!

Van egy férjem akivel lassan 10 éve vagyunk együtt, 5 éve vagyunk házasok. Van két csodaszép gyerkőcünk. Sajnos úgy alakult, hogy 1 éve rettenetes a házasságunk. 6 hónapja akarva, akaratlanul bele botlottam egy egyedülálló, gyermektelen férfiba. Akivel minden gondom megtudtam beszélni. Az elején leszögeztük, hogy csak barátok, viszont minél többet beszélgettünk én annál jobban kedveltem. Találkozgattunk, aztán az egyik találkozás alkalmával el csattant több heves, forró csók is. Mondanom sem kell, imádtam.

Legutóbb pénteken találkoztunk, amikor szintén elcsattant egy csók.

Nem beszéltünk arról mi is lehetne kettőnk között vagy épp mi nem.. Viszont nagyon idegörlő ez a helyzet. Néha úgy érzem total szerelmes belém, máskor pedig úgy, hogy csak játszott. Péntek óta sem ő sem én nem kerestem. Nem tudom, hogy akarna e valamit vagy hagyjam inkább mert ő nincs felkeszulve arra, hogy egy két gyermekes nővel bármit is kezdjen.

Ui: megkövezhettek, de a szívnek nem lehet parancsolni.



2019. szept. 17. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen. Örülök, hogy nem ellenségeskedsz, hanem végiggondoltad.

Egyébként ha nem akarsz szenvedni, akkor szakítsd meg ezzel a nyomival a kapcsolatot, mert csak kínoz téged. Ha ez megtörtént, akkor pedig próbálj arra gondolni, hogy milyen volt akkor a férjeddel, amikor összekerültetek, amikor megkérte a kezed. Azokra az apróságokra, amik senki másnak nem tűnnek fel, de te szereted őt érte. Amikor megkérte a kezed, amikor megszületett a kisbabátok, stb...És próbáljátok helyrehozni a dolgot.


Valami oka biztos van, hogy tönkrement, ezt is próbáljátok megtalálni, hogy soha többé ne történjen meg.



Őszintén kívánom a legjobbakat! Remélem nem hullik szét a család!

2019. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, én mást mondok. Bújj ágyba ezzel az új pasival. Részint, mert ha nem teszed, egész életedben gyötör majd a kíváncsiság, hogy vajon mi lett volna, ha..., részint pedig azért, mert így fogsz újra rátalálni a férjedre. Tudom, mit beszélek. 60 éves vagyok, és noha sok éve imádom a feleségemet, megéltem már ezt-azt a mozgalmas életemben. Tudom, nem szép dolog a megcsalás. Az ezt az oldalt uraló fiatalok keresztre is fognak feszíteni, amiért ilyet tanácsolok, hidd el, jobb megtenni és megbánni, mint egész hátralevő életedben bánni, hogy nem tetted meg.
2019. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*tanácsolok, de hidd el,
2019. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!