Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény vagy már vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény vagy már vége?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom nem babás a téma,de mégis ban sok szülő itt,aki járt hasonló cipőben.Párommal 6éve vagyunk együtt.Egy éves a kisbabánk.Eléggé megromlott a kapcsolat.Ő ha korán kel akkor délután alszik,este korán fekszik,ha délutános akkor késő este fekszik akkor azért fáradt.Maximálisan megértem! Én ha nyitok felé akkor mindig azzal jön fáradt.Ráhagyom rendben.Kb havi egyszer van házaséletunk.Kislányt anyukámnak tudom oda adni felugyeletre,de 1-havonta fordul elő.Más nincs aki tudjon a babára figyelni.Szerintetek menthetö még? Volt valaki ilyen helyzetbe ? Igyekszem mindent megtenni.
2019. szept. 19. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

Légy résen, mert nekem is furcsa, hogy elég neki a havi egy alkalom 6 év után. Arra pedig ne adj, hogy semmi nincs a telefonjába, mert például nekem volt egy párom régebben, aki a titkos/rejtett mobilját csak egy nővel használta kapcsolattartásra, de egyszer haza hozta a telefont és így bukott le szeretőjével. A "fő" mobiljába persze semmi nem volt így, nem hívta azon a nő...

A leghosszabb kapcsolat is menthető amúgy, ha mindkét fél akarja, csakis akkor! Az biztos, hogy ez a havi egy alkalom nem túl biztató.

2019. szept. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kommunikáció. Sok. Beszéljétek meg, ki mit érez, gondol, mit szeretne.
2019. szept. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sokan felvetették a sztereotip gondokat ,hátha veled van gond.

Nem azért,mert sak veled lehet gond, hanem mert a gyerrk elôtt azt írod minden oké volt.


Beszéltetek is erről?


Lehetséges, hogy akkora nyomás neki, hogy márpedig ő most családfenntartó, hogy nem tud a szexuális dolgokra gondolni

Leültetek beszélni???

Muszáj lesz, mert valóban rámegy a kapcsolatotok.

2019. szept. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kivanom nektek hogy tudjatok rendbehozni, szerintem nem lehetetlen.-ha MINDKETTEN akarjatok. Ulj le vele mondd el az erzeseidet de ugy hogy ne tamadasnak vegye... mondd el hogy kivancsi vagy o hogy eli ezt meg, mondja el. Intelligens kommunikacio. Mondd el h nem bantani akarod v raharitani a felelosseget de szeretned ha mindketten boldogok lennetek.

Ha erre hevesen, elutasitoan reagal, akkor sajnos en is szeretore tippelnek. De kivanom, h ne igy legyen.

Sok szerencset nektek❤️

2019. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Én felvagyok készülve arra is hogy rendbejön a kapcsolat és arra is,hogy nem.Majd kiderül.
2019. szept. 20. 07:19
 16/16 anonim ***** válasza:
Vashiányban szenved ha ennyit alszik! Vagy korósan vérszegény! Viccet félretéve, szerintem menthetetlen lesz a helyzet ha így hagyod a dolgokat! Túlságosan elvan kényelmesedve. Te mikor pihensz mindennap délután? Vagy mikor fekszel le korán este? Mert nem hiszem hogy túl sűrün előfordul egy kisgyermek mellett! Nekem is van 2 kicsi gyermekem 3 éven aluliak l, reggel héttől dolgozik a párom este hatig vagy hétig, mégis ha haza jön a gyerekek az első neki es kérnem sem kell besegít mindenben az altatásba is. Magunkra is mindig jut idő! Kell egy kis ostorozás a párodnak hogy észhez térjen.
2019. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!