Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódik sok okos nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódik sok okos nő a rosszfiúkhoz? Íme, a pszichológia magyarázat Szerintetek igaz?

Figyelt kérdés

A Durhami Egyetem Gregory Louis Carter vezetésével zajlott kutatása a jelenség hátterét igyekezett feltárni. A vizsgálat során rámutattak, hogy több férfi birtokolja az úgynevezett sötét személyiségjegyeket, mint nő. Ezek közé tartozik a narcizmus, a pszichopátia és a machiavellizmus is. Azok az alanyok, akiknél megtalálhatóak voltak ezek a személyiségzavarok, sokkal népszerűbbek voltak a nők körében, sokkal több szexuális partnerről számoltak be, illetve a hölgyek is vonzóbbnak találták őket másoknál.


[link]



2019. szept. 21. 20:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%

". :D Állítólag a nőket nem érdeklik a rosszfiúk, nem a f#szt nem..."


Most egy példából általánosítasz. Ráadásul segédmunkások.

Ennyi erővel mondhatjuk, hogy a férfiak a buta, beképzelt plázacicákra buknak, akármit is mondanak.

2019. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
19%

#11: Ja, hát arra a típusra bukunk. Nincs beteljesíthetetlenebb vágyunk, mint másfél misit összekeresgélni egy nőre havonta. Tuti befektetés.

Egyébként csak egy példa volt, egy esetről 30 napon belül, ami közvetlenül a szemem előtt történt. Mellesleg akik az általánosítás vádjával hozakodnak elő, maguk is beletartoznak a kritizált halmazba, csakúgy megsúgom, úgyhogy számomra egy ilyen hozzászólás, mint a tiéd, kb. a hiteltelenebbnél is hiteltelenebb. Csumi.

2019. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Szerintem némely nő elhiszi magáról, hogy majd ő lesz az, aki mellett a férfi meg fog változni, és ha egy pici kedvességet képes kicsikarni az illetőből, azt már hatalmas diadalként, „nevelési eredményként” éli meg, és nem veszi észre, hogy ez is csak a manipuláció része.

Én minél több érzelmet, energiát, esetleg pénzt fektet egy nő egy ilyen kapcsolatba, annál nehezebben tud lemondani a reményről, hogy egyszer majd mindez megtérül, pedig ez az idő sosem jön el…

2019. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
22%
A cikk nem hülyeség.A legtöbb bűnözőnek szép barátnője van.
2019. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%

", mint a tiéd, kb. a hiteltelenebbnél is hiteltelenebb."


A nyugi, a tied is az, az összes elfogult, hímsovi phaszságaiddal együtt :)

2019. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Az alábbi férfit többször csukták le garázdaság, rablás, stb. bűnökkel. Mivel a fotója felkerült a netre, a nők között többen dícsérték a kinézetét, majd miután szabadult egy divatcég felkarolta, azóta él mint marci hevesen. Ma már az amerikai elit partiain lehet vele találkozni vagyonos nők küzdenek kegyeiért.

Nekem különösebben nem tetszik, a bűnöző múlt meg egyenesen hátrány lenne. Mégis furcsa, hogy van akit ez indít be nem?


[link]

2019. szept. 21. 21:54
 17/27 A kérdező kommentje:
Itt van egy cikk róla magyarul is. [link]
2019. szept. 21. 22:05
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
A rosszfiúk jóképűek, ennyi a titok.
2019. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs önbecsülésük. Nőként mondom ezt. Sajnos a környezetemben több példát látok arra, hogy valóban intelligens, tanult, keményen dolgozó,sikeres, szeretetreméltó, kedves nők lemennek kutyába valami "rosszfiú" miatt. Egyszerűen sose értettem az ilyet. Mostanában viszont volt alkalmam végigasszisztálni egy ilyen, közeli barátnöm tragikus párkapcsolatát, akit 20 éve ismerek. Azóta gondolkozom, mi a baja, amiért a fenti paraméterek ellenére egy katasztrófa a magánélete. Azt gondolnám, ő a pasik álma, ráadásul nagyon jól néz ki. Megkérdeztem kínomban pár férfit a környezetemben, aki ismeri és olyat is, aki nem. Kivétel nélkül azt mondták, hogy nem nincs tartása, nem lehet tisztelni, amiért olyan alárendelődő, megalkuvó. Aki ismeri, azt is hozzátette, hogy közönséges a külseje és nem veszik komolyan. Azjón le róla, hogy könnyen kapható bárkinek, ezért komoly kapcsolatra nem kell. Pedig aki ismeri, azt is tudja, hogy távolról sem könnyűvérű, de ez senkit nem érdekel, ha egyszer úgy néz ki. Ebbe sose gondoltam bele. Női szemmel nagyon szép nő, bár tény, hogy néha zavarbaejtően kiteszi az adottságait. Az összes intelligens,normális férfi azt mondta,nincs a nőnek önbecsülése, és neki nem kéne. Így maradnak a tahók, akiknek pont bejön ez a zavarbaejtő külső.
2019. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
19-es vagyok. Az a durva, hogy ez a nő csak a magánéletben szerencsétlen, egyéb területeken és a szakmájában kiválóan teljesít. Látszólag kézben tartja az életét, határozott és összeszedett ember benyomását kelti. Ha viszont párkapcsolatról van szó, olyan szinten szolgalelkűvé válik, amire nincsenek szavak. Megalázó dolgokat tűr el, mintha nem is ugyanaz az ember lenne. Az a meggyöződése, hogy a férfiaknak ez kell. Ti. a közönséges külső (vakolat smink, agyonszolizott bőr, agyonfestett haj, dekoltázs, mindent kihangsúlyozó ruhák), és, hogy kiszolgálják őket minden téren: ágyban és asztalnál. És ő eszerint próbál viselkedni, hogy megfeleljen. Kinek is? Folyamatosan sír, hogy boldogtalan, nem veszi észre, hogy nem jó helyen keresgél. A "rosszfiú" ugyanis mindig az marad, aki meg hozzá való, nem veszi észre. Pedig csak önmagának kellene lennie, elhinni, hogy nem ezt érdemli. Önbecsülés kellene.
2019. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!