Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom néha kér külön napokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom néha kér külön napokat egy héten. Nem szeret már?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt és az utóbbi hónapokban szokott heti 1-2 napot kérni külön. Nem vagyunk még összeköltözve, átlagosan heti 5-6 napot töltünk együtt.

Én minden szabadidőmet szeretem vele tölteni, rajta is azt látom, hogy szeret, mégse értem ezt. Azt mondta csak szeret néha egyedül lenni, filmezgetni, elmenni 1-2 sörre a fiúkkal vagy valami.


Ez tényleg csak ennyi, én túl ragaszkodó vagyok? 21L


2019. szept. 23. 21:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire matrica! Senki nem bírja hosszútávon, ha megfojtják és rátelepszenek. Nyilván neked is vannak barátaid, van intéznivalód, vagy néha takarítanod kell vagy sorozatot néznél. Foglald le magad arra az 1-2 napra!
2019. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az elején menekülnie kell, hogy egyedül is lehessen néha, te meg már agonizálsz, nem lesz ez faxa a továbbiakban. Keress olyat, akit nem zavar, ha a seggében vagy nonstop.
2019. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!