Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Más is volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Más is volt már így?

Figyelt kérdés
Tegnap este kiderült, hogy a párom fent van egy párkereső oldalon már 1,5 éve. Van egy kislányunk, aki 2,5 éves. Nem tudom hogy bízhatnék meg benne ezek után.

2019. szept. 26. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, mivel mèg mindig fenn van...
2019. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Regisztrálj fel te is és járj utána mit csinál ott. Hogy derült ki? Ő mit mondott?
2019. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Ez önmagában nem szakító/válóok, csak egy tünet. Beszéljétek meg. Lehetséges hogy komoly részed van benned, hogy eddig fajult a kapcsolatotok.
2019. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egymás mellett ültünk és jött egy email a telefonjára. Odapillantottam és ez a bizonyos társkereső küldte. Ő azt mondta ez csak egy reklám, hirdetés, folyamatosan kap ilyeneket. Utána felregisztráltam én is, hogy kiderítsem fent van-e. És megtaláltam Sexboy néven, bemutatkozásnál: Egy szép nőt keresek flörtre. Mondjuk a neve nem csak flörtre utal. Szóval itt tartunk most, nem tudom mit csináljak.
2019. szept. 26. 12:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem csak flörtre keresett, de felesleges "bevádolnod". Nem ez a lényeges, hanem az hogyan jutott a kapcsolatotok idáig, mi az ami hiányzik belőle, hogyan tudnátok ezt még rendbe hozni - ez a lényeges. Ha nem lenne gyereketek azt mondanám dobd ki, így viszont fussatok neki, hogy átbeszélitek a problémákat, először kettesben, utána keressetek fel egy párterapeutát.
2019. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ráírnék a regisztrált profilról, hogy "holnap beadom a válókeresetet". Aztán vagy én lépnék le, vagy kivágnám mint macskát sz.rni.
2019. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit ajánlani tudok hogy várd ki amíg a lányod óvódás korú lesz,utána egyszerűbb megpattannod.

Nem fog megváltozni az ilyen,max majd feltűnésmentesebben csinálja tovább.

2019. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló igen, ez az egyetlen ami miatt még egyáltalán gondolkodom, hogy még nem ovis a kislányom. Gyesen vagyok és már csak magánbölcsibe tudnám beíratni, az meg elég drága a 100-120 ezres fizuhoz képest, amit egyedül keresnék.
2019. szept. 26. 13:08
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Mondom, húzd be a csőbe. Kamureggel hívd el randira. Utána viszont muszáj lesz beszélnetek.
2019. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem a párod az egyetle nős pasi aki párkeresőzik.Én annak idején folyton ilyen pasikba bootlottam.
2019. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!