Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek, merre lépjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, merre lépjek, megint ez a probléma?

Figyelt kérdés

Több éves párkapcsolatomat szakítottam meg tavaly egy akkor főnyereménynek számító férfi miatt.Volt párom nagyon tönkrement ebbe, bár barátok maradtunk,nem haraggal váltunk el.

Sajnos az új kapcsolat egyáltalán nem olyan lett,mint gondoltam, sokkal rosszabb a réginél.Szeretem,de már nem úgy, mint eddig. És itt jön a gond, felbukkant egy nagyon szimpatikus férfi, aki iránt szintén,mint egy éve, kezdek szerelmes lenni, már sétálgattam vele. Nem szakítottam még a mostani párommal,sőt nem is tudja ezt.Az új férfinek viszont nem mondtam, hogy kapcsolatban vagyok, nem akarom elvenni a kedvét.De látom, hogy szerelemes belém, én viszont nem tudom,mit érzek. Ma beszéltem a tavaly szakított exemmel, elmeséltem neki, ő pedig elmondta, hogy újrakezdte volna velem,de eddig nem mondta.Nekem is megfordult a fejemben ez. Most itt vagyok, egy nagyon szeretett ex-szel, egy aktuális baráttal,akit már alig szeretek, és egy új, ígéretes, irántam láthatóan szerelmes férfivel.Nyilván nem mehet így tovább, mit tegyek? Nem testi dolgok vezéreltek a múltban sem, most sem. De őrlődöm....úgy érzem, bennem van a hiba. Viszont lépnem kell, merre és mikor tegyem ?


2018. szept. 20. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd békén mind a 3 férfit. Jól érzed, nem jó egyik kapcsolatból a másikba ugrálni. Tedd rendbe a lelkedet, ès utána kezdj el férfiakkal ismerkedni.
2018. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Benned van a hiba, és mindig mindenki mellett jönni fog valaki, aki jobbnak tűnik.

Csináld, ahogy akarod, csak léccí gyereket ne vállalj!

2018. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is hagyd a pasikat!

Neked sajnos nem való kapcsolat....

2018. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2-essel nagyon egyetértek.

Azt csinálsz, amit akarsz, akár mindhárommal is járhatsz egyszerre, ha ennyire zűrös a lelked.

Csak gyereket ne vállalj...

2018. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Állj a tükör elé, és köpd le magad. Kb. ennyit érsz, mint ember, mint nő, bár nőnek nem igazán lehet téged nevezni.
2018. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

5+


Az életben nem csak te létezel, hanem azok az emberek is léteznek, akiket tönkre vágsz. Azokért is felesz.Az ő életükért, amibe belegyalogoltál, és azt hiszed, hogy ha kilépsz belőle akkor moshatod a kezed. Hát nem.


Tudod mit, akkor vállald, hogy egy ócska prostituált vagy masszívan, és akkor nem fogsz más embereken átgyalogolni, mert tudják, hogy mire számítanak vagy számíthatnak.

De így ahogy ezt te leműveled, az hányinger. Emberileg nulla az aki ezt így teszi és így viselkedik.

2018. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem tudom megmondani, hogy melyik férfit válaszd a három közül, de először rakj rendet a fejedben, mert úgy látom hogy ennek káosznak te magad vagy az okozója. Így nem lehet, ahogy te csinálod. Dönts, és aszerint cselekedj, de komolyan.
2018. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fú phasztmeg!


Az fel sem merült benned, hogy miért kell egyik pasitól a másik karjaiba ugranod állandóan?? Miért nem tudsz egy picikét csak egyedül meglenni a seggeden? Akkor mi lesz? Mitől félsz?


Miért gondolod, hogy neked feltétlnül az A, B, vagy C pasit kell választanod? Főleg úgy, hogy csak egy eshetőségek számodra.


Nézd már magad egy kicsit kívülről.. A mostani valószínűleg nem jó választás, ha megint itt tartasz. Az exedről sem úgy beszélsz, mint akit igazán akarnál, hanem "csak megfordult a fejedben".


Nem ártana megállnod picit, és végig gondolnod, miért csinálod egy ideje azt, amit.. Itt msot nem x pasikról van szó, hanem te csinálsz *lyeségeket folyton.

2018. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Nőlj fel.

De ha mindenképpen pasizni akarsz:

-Exed egyszer már átverted, legyen elég neki annyi. Majdcsak talál egy rendes lányt.

-Jelenlegi te is tudod, hogy bukott ügy.

-Új lehet egy tiszta lap neked.

2018. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a régi barátod otthagytad, hogy újjal kezdj, ami nem vált be. De most jön egy szerencsétlen szerelmes férfi, akinek meg hazudozol. Nézz már magadba, hogy mit művelsz! A minimum, hogy az újnak azonnal elmondod, hogy párod van. Ha mindenáron össze akartok jönni, majd megvárja még lezárod a mostani kapcsolatod. Azt nem értem, hogy miért vagy még benne ebben a kapcsolatban? Félsz egyedül lenni? Kapcsolatfüggő vagy? Emberileg mélyen magadba kellene nézni. Bánj úgy az emberekkel, ahogy elvárod, hogy veled bánjanak! Neked, hogy esne, ha eltitkolna a férfi a párkapcsolatát, akibe szerelmes vagy?
2018. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!