Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyutt elek a pàrommal 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyutt elek a pàrommal 20 ève ès csak a gyerekeire hagy mindent az korrekt?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy 1 kozos gyerekunk van es neki van mèg kettö . Felnottek mar.

Nem vett felesegul mivel elvalt volt mikor megismerkedtunk es igy ez volt az indok, hogy o mar nem hazasodik. Eleg sok vagyona ingatlanja van. A gyerekeinek mar vett lakast amiben èlnek. Sajnos nekem semmim sincsen szegeny csaladbol jottem, hiaba dolgozok kemenyen eddig mèg nem sikerult lakast vennem. Azt tudni kell hogy en apolom a ferjemet mar 10 eve mert betegsegei vannak, amit szivesen teszek mert szeretem. Viszont minap beszelgettunk arrol hogy milesz ha egyszer baj tortenik vele. Es meglepodtem mert azt mondta, hogy akkor a 3 gyereke orokol majd mindent. Es mind szèp is, nem irigylek es senkitol semmit . Csak akkor en meg mehetek az utcara. Es abbol a sok ingatlanbol igazan juthatna nekem is egy ha mar apolom es kitartok mellette , mindent megteszek neki, szeretem. D emoet nagyot csalodtam, nem gondoltam hogy ennyire nem fog nekem semmit szànni. Elvagyok keseredve . Szerintetek jogos a szomorusagom?


2019. szept. 27. 15:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A ket nagyobb gyereke felè sem nèz. Nem segitenek neki semmiben sem.
2019. szept. 27. 15:09
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Na ezért nem kell szülni olyannak, aki nem méltat arra sem, hogy elvegyen.

Jó kis ingyen szolga vagy neki. Ügyes a pasas. Nekünk is kéne egy ingyen szolga. Tőlünk még örökölhetsz is, mert nincs gyerekünk és nem is lesz

2019. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy nem vagy irigy... az Ő vagyona, Ő dönti el, kinek mit ad. Ők a gyerekei, te viszont kb. senki nem vagy, nem vett feleségül, szültél egy gyereket, de ennyi.
2019. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
En szeretem öt, es szeretek gondoskodni rola, amennyire tolem telik persze. O is gondoskodik rolam most, csak ha ne adj isten baja lesz akkor mi lesz velem.
2019. szept. 27. 15:14
 5/21 anonim válasza:
34%

Mivel téged és őt előbb elérheti a halál mint a gyerekeiteket ezért érdemesebb hogy ők öröklik a vagyont, mondjuk egy kicsit tényleg nem szép tőle hogy nem add neked semmit sem, de ha így döntött akkor így döntött mivel ő vagyona. Csak abban az esetben kapnál valamit ha házasodnátok de mivel nem akar ezért így felejtős. Azt javaslom hogy növeld a kapcsolatot a gyerekek között.


:I

2019. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz veled semmi. Azt mondtad van egy közös gyermeketek. Ő is fog örökölni. Ha olyan nagyon sok ingatlanja van a párodnak akkor a közös gyermeked csak gondol rád is és az egyikben ellaksz majd.
2019. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Eleve ha el sem vett, onnan már tudhattad, hogy nem vagy neki komoly, csak kényelmi kategória. 20 év alatt erre rájöhettél volna. Kezdjél magadnak félretenni, ettől fogva ne légy szemérmes, kurtítsd a konyhapénzt.
2019. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Sajtostallér ***** válasza:
100%
Ha bizonyítani tudod, hogy közös háztartást vezettetek, akkor de bizony jár. Ha nem is sok, akkor is..
2019. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha ez az àllando lakcimem màr nagyon règóta akkor ez jelent valamit?
2019. szept. 27. 15:25
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
B.nőm hasonlóan járt, legyen számlád és kezdj el gýűjteni rá !
2019. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!