Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod azt mondaná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod azt mondaná, hogy nehéz hűnek maradni, akkor mi lenne a reakciód?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban: eléggé link alak volt, elmondása és mások elmondása szerint is. 3 hónapja vagyunk együtt,mindent megtesz értem, életmódot változtatott, letette a cigit, elkezdett sportolni, teljesen más ember az elmondottakhoz képest. Azt mondta, hogy miattam változott meg (nem kértem meg rá, meg semmi ilyen, csak elkezdtem vele randizgatni). Mihelyt elhiszem neki, hogy valóban szeret és megváltozott, akkor beköpött ma egy ilyet, hogy milyen nehéz neki hűségesnek maradni. Én vagyok az első, akihez hű tud maradni, de nagyon nehéz nem másra néznie. Nekem ebből teljesen az jött le, hogy nem vagyok elég, hogy kevés vagyok. Szóvá is tettem, meg is beszéltük, jött a szokásos szöveg, hogy miattam változott ennyit, stb. Valahogy most nem segített a helyzeten. Amúgy is elég sok gondjaim vannak az önértékeléssel, nem tartom magamra szeretetre méltónak, jó nőnek és szerethetőnek. Pedig a koromhoz képest elég normális lány vagyok. Ezt viszont tudom. Az önértékelési gondok meg a gyerekkoromból,családi gondokból fakadnak, amiken sajnos még nem tudtam túllépni, bármennyire próbálok..emiatt nehéz is elfogadni, hogy valaki szeret..


A barátom csak azt akarta kihozni ebből, hogy csak én vagyok számára, másért nem lenne képes ennyit változni, én kellek neki meg hasonlók. Mégha mélyen belül tudom is, hogy nem akart nekem rosszat, nekem ezzel nagyon beletrafált, hogy "nehéz hűségesnek lenni"...egész nap csak sírtam, amikor erre gondoltam, hogy kevés lehetek neki...


Ti erre hogy reagálnátok? Mit tennétek? Bennem nagyon sokat rombolt ez, minél többet beszélek vele róla, annál rosszabb..mit tehetnék?



2019. szept. 28. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

En azt nem értem, hogyha ilyen személyiségzavarral küzdesz, akkor miért randizol és miért mész bele egy párkapcsolatba?


Amiket leirtal magadról, kb rám is illenek és éppen ezért tudom, hogy hol a helyem, megkímélek magamtól mindenkit inkább, mert velem semmi jó nem sülhet ki az ismerkedésbol.

Majd, ha egyszer sikerül megvaltoznom, akkor fogok talán elkezdeni ismerkedni. Ez így fair.

2019. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Hogy reagálnék? "akkor menj, b z d meg any ád"
2019. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Nemcsak te vagy kevés neki, hanem bármelyik másik nő is az lenne. A te barátod nem monogám típus. Ezzel vagy együtt tudsz élni, vagy nem. A változását meg csak magára kényszerítette. Ideig-óráig ez így is marad, de majd ráun, és előtör a valódi énje ismét. Nem irigyellek kérdező. Nálam ha már ennyire egyértelmű a másik valódi jelleme, ezt nem tudnám tovább tűrni. Otthagynám, hagy nőzzön a kedvére, de fix punci nem lennék, akit egy ideig hülyének nézhetne. És a magára kényszerített álhűséget sem tudnám értékelni. Szerelem ide vagy oda, de ebben soha senkivel sem fogok kompromisszumot kötni. Inkább egyedül maradok életem végéig, de szamárnak ne nézzen senki.

Egy köztudott link alaknak meg sosem tudnék annyi bizalmat szavazni, hogy kapcsolatot alakítsak ki vele. Kutyából nem lesz szalonna. Esetleg átmeneti ideig, de ennyit nem ér, hogy csalódásnak tegyem ki magam. Jobb megelőzni, mint átélni.

Casanovákból nem lesz hű ember soha.

2019. szept. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónap után nehéz neki a hűség, az baj.
2019. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

Vannak valtozasok amik az osszecsiszolodashoz tartoznak es vannak, amelyeket tartosan az ember csak sajat magaert kepes megtenni.

Az, ha o ekkorat valtozott - elmondasa szerint - miattad, mennyire marad meg egy nehezebb idoszakban, vagy ha epp lankad a hev?


Nem kell szakítani.. De nem is kell magadat atverned. Nezd kicsit tavolabbrol kettotoket, es hallgass a megerzeseidre.

2019. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!