Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pénzre hajtó nőnek jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pénzre hajtó nőnek jut gazdag pasi?

Figyelt kérdés

Tudom én is, hogy manapság rengeteg az olyan lány, aki csakis a vagyont tekinti elsődleges mérvadónak a párválasztásnál. Azonban belegondoltam, hogy az elmúlt évek eseményei radikálisan lecsökkentették a gazdag férfiak számát. A több tízezernyi munkahely megszűnése, a rengeteg cégfelszámolás megtette a magáét. Több emberről hallottam már, akik pár éve még százmilliókkal dobálóztak, ma meg már az áramot is kikapcsolták a vállalkozásuk telephelyéről.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy manapság is megtalálják a számításukat az ilyen nőszemélyek vagy kénytelenek egy kicsit ők is lejjebb adni az igényeikből?


2010. nov. 10. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem jóval nehezebben.
2010. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki eddig gazdag volt, az csak még gazdagabb lett (de minimum ugyanannyira maradt gazdag). Zsidóknak hívják őket. És szaporodnak mint a nyulak. Jut belőlük annak is, aki nem akarja őket.
2010. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

:D Érdekes kérdés:)

A válasz: szerintem biztos nem.Sok a pénzéhes nő,de az a férfi,akinek van egy kis esze,az nem a nemi szervére hallgat,hanem az eszére.Akinek van pénze,az megválogatja,hogy milyen hölgyek társaságát részesíti előnyben.Mindenek előtt a lánynak különösen gyönyörűnek,és okosnak kellene lenni.( Ritkán párosul)

Fogalmam sincs,hogy hol találhatóak meg a gazdag pasik ( nem is érdekel) de az biztos,hogy azok a hölgyek,akiknek ez a céljuk,azok egyáltalán be kell kerüljenek egy ilyen társaságba.Na mindegy.. -.-"

Amúgy is a jó kapcsolat titka,a hasonló anyagi helyzet.Ritkán működik,ha az egyik fél gazdagabb/szegényebb.

2010. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van. Egyébként a két oldal csodafegyverei közül (a szép test és a teli pénztárca) szerintem az utóbbi sokkal erősebb.
2010. nov. 10. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
nem,mert eleve nincs annyi férfi, amennyi pénzre hajtó nő van a világon. :)
2010. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:D Utolsó...ez durva volt!!!
2010. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

18:39-es vagyok.Szerintem a vastag pénztárcánál van sokkal fontosabb dolog is...

Legyen kreatív, legyenek ambíciói, legyen kitartása, felelősség tudata. Tiszteljen engem, és várja el a tiszteletet másoktól is...és még sorolhatnám.

Igaz,fontos az anyagi helyzet is,mert sosem jó,ha valaki túlságosan: gazdag-szegény.

2010. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18:52:

és tudod, mi a még durvább? hogy nőként mondom ezt! ja, és hozzáteszem, hogy jobban keresek a barátomnál és a bőr lesülne a képemről, ha bármit is vetetnék vele. a minap megy egy kolléganőm azzal büszkélkedett, hogy a testvére 40ezres telefont kapott a barátjától. nem is tudtam, hogy ez a mérce...

2010. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*megy=meg
2010. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18:39-es vagyok:)


Én is nő vagyok,19 éves.Suli mellett két helyen dolgozok,mert nem szeretnék függni senkitől:)

Egy ismerősöm mesélte,hogy egy szórakozóhelyen odament hozzá egy hölgy,és megkérdezte,hogy "milyen kocsid van?" A fiú mondta,hogy "BKV-val jöttem",és erre a lány sarkon fordult.

Pedig a fiú,helyes,okos,és kocsija is van,de akkor mivel ittak,nem vezetett.

Olyan hihetetlen,hogy valakinek az anyagiak többet érnek,mint a valódi értékek.

A történetedhez meg hozzátenném,hogy én nem fogadtam volna el a telefont.Ne így akarja kifejezni a szeretetét!

2010. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!