Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hárman vagytok a kocsiban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hárman vagytok a kocsiban, akkor ki ül előre nálatok?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentünk egy koncertre Bécsbe Budapestről a párommal. Mindketten imádjuk az előadókat. Jött az egyik haverja is, mert ő is szereti őket.


A páromnak coupéja van és ő vezet általában, ha együtt vagyunk. Most is ő vezetett és először úgy volt, hogy csak ketten megyünk. A másik férfi később találta ki, hogy jön.


A párom azt akarta, hogy én üljek hátra... Nekem ez így nem pálya, nem a kutyája vagyok szerintem. Főleg, hogy 3 ajtós az autó... Milyen már az, hogy az asszonyt hátra ülteti? Végül elöl ültem. Nálatok hogy van? vagy hogyan illik nálatok? Nekem csicskaság lett volna hátra ülni.


2019. szept. 29. 20:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Tudom, persze, hogy a sofőr háta mögött a legbiztonságosabb. Én nyomkodom a zenét, szeretek kilátni és kényelmesebb az ülés elöl, személyesebb elöl. Plusz a haver az "utas", ne én alkalmazkodjak.
2019. szept. 29. 21:01
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem zavar, ha hátra kell üljek, pedig magas nő vagyok (180 cm). Én mondjuk úgy lettem nevelve, hogy a vendéget tüntessük ki apró gesztusokkal, pl ezzel. Meg ha úgyse találkoznak sokszor, akkor beszélgessenek elől, én elvagyok hátul a zenémmel, vagy egy könyvvel.
2019. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Azért ne nevezzük vendégségnek, hogy eldobjuk kocsival. A nevelést mi is megkaptuk, a vendég az vendég, ez tény. Nem is így volt tervezve, pl. szexelni sem tudtunk megállni, mert ott volt a férfi, pedig terveztük az útra. Plusz nyilván nem mindegy, hogy egyik kerületből megyünk valahova, nem látták egymást rég vagy hogy levisszük a havert Bécsbe koncertre meg vissza és üljek én hátul. Nyilván ott ülök, ahol kényelmesebb.
2019. szept. 29. 21:21
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményét, mindenki más.
2019. szept. 29. 21:25
 15/22 anonim ***** válasza:
26%

Mennyi furcsa ember van itt!

A kérdezonek illik elöl ülni.

2019. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd el, már nem tisztel, nem szeret!

U.i.:

Én azt ültetem magam mögé,akit jobban szeretek.

2019. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

De könyörgöm abban hogy hátul ülsz mi a csicskaság?? Mi a bántó? Alárendeltebbnek érzed magad vagy mi a franc?

Semmi bántó/megalázó NINCS ebbe. Egyrészt ha magadabb az illető kényelmesebb neki elöl.

Másrészt barátok, ilyenkor jobban tudnak kicsit elöl beszélgetni. Ez nem arról szól ki fontosabb, ki nem fontosabb.

Ez szimpla hiszti. És tanulj meg alkalmazkodni mert egy párkapcsolatba az is beletartozik hogy alkalnazkodsz a másikhoz. Ha nem akarsz alkalmazkodni (megjegyzem hatra ülni 1x nem üti meg z alkalmazkodás szintjét, egy tök szimpla dolog, nem leszel tőle alsórendűbb🤦‍♀️🤦‍♀️) akkor meg ne legyél kapcsolatba. Ilyen egyszerű!

2019. szept. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Van pár dolog, ami nekem fontos pl. a tisztelet. És ha én azt mondom, hogy nekem ez tiszteletlenség, hiába 99-a a nőknek azt mondja, hogy nem az, akkor is az számomra. A kocsi ajtót kinyitja, az etikettet ismeri. Tudja ki megy lefele a lépcsők, felfele, étterembe nem én kérek, hanem ő, stb. Ezek alap dolgok, de ha már elviszünk valakit és szexelni se tudok miatta, akkor örüljön, hogy nem a csomagtartóban ül vagy jöjjön saját autóval.
2019. szept. 29. 23:38
 19/22 A kérdező kommentje:
# 17, milyen autókban ülsz te és a többiek, hogy nem működik az akusztika? Ugyanúgy hallom mindig a hátsót, nem bömböltetjük a zenét. Ha igen, akkor pedig nem beszélgetünk éppen. Vicc. Alkalmazkodom, de nem mindenkihez. A páromhoz nyilván, de ne vicceljünk már hogy 6-7 órás úton én üljek szarabb helyen. De, csicskaság.
2019. szept. 29. 23:45
 20/22 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező szöveget értelmezni tudsz??

Nem azt írtam hogy nem hallják egymást hanem hogy kényelmesebb, egyszerűbb.

Ha ennyit nem bírsz ki szex nélkül vagy arra van igényed hogy egy parkolóban csináld fényes nappal javaslom az csak a te szegénységi bizonyítvanyod illetve az is hogy ennyire önző vagy a párod egy barátjával szemben.

K**rva mód önző és elkenyeztetett vagy. NEM körülötted forog a világ.

És nem, nem csicskasag. Vagy ha lesz gyereked és hátraülteted (nagyobb korában is) akkor majd azért lesz mert csicskaság és csakazért is?

Vagy ha idős, beteg szülőt/rokont vinnétek valahova magatokkal csak azért is hátra ülteted véletlen se legyen neki kényelmesebb/egyszerű csak mert SZERINTED csicskaság?

És ilyen embereknek van párja...vicc😂😂

2019. szept. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!