Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hárman vagytok a kocsiban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hárman vagytok a kocsiban, akkor ki ül előre nálatok?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentünk egy koncertre Bécsbe Budapestről a párommal. Mindketten imádjuk az előadókat. Jött az egyik haverja is, mert ő is szereti őket.


A páromnak coupéja van és ő vezet általában, ha együtt vagyunk. Most is ő vezetett és először úgy volt, hogy csak ketten megyünk. A másik férfi később találta ki, hogy jön.


A párom azt akarta, hogy én üljek hátra... Nekem ez így nem pálya, nem a kutyája vagyok szerintem. Főleg, hogy 3 ajtós az autó... Milyen már az, hogy az asszonyt hátra ülteti? Végül elöl ültem. Nálatok hogy van? vagy hogyan illik nálatok? Nekem csicskaság lett volna hátra ülni.


2019. szept. 29. 20:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
76%

Én is úgy gondolom, ahogy a kérdező: mi vagyunk egy pár, ha vki velünk akar jönni, hátra ül.

Ezt a beszélgetős okot nem is értem, beszélgetni így is lehet, mellesleg úgysem ott fognak olyan dolgokról beszélni, amiről kettesben tennék.

Ha vki jóval nagyobb vagy beteg, természetesen ő ül előre. De ha nem, nem.

Exanyósom pl ezt mindig maga alakította így, 3 ajtósban, egyből beult hátra, még véletlenül sem előre, ő maximálisan ezzel értett egyet, mi vagyunk (voltunk) egy pár. De anyum is ilyen. Múltkor vmiert felajanlottam neki, üljön előre, talán nehezebb volt hátra beszallni, kicsi volt a hely. Elutasitotta.

Tényleg megoszlanak a vélemények.

2019. szept. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A mi kocsink hátul is kényelmes, úgyhogy szívesen hátra ülök, ha magasabb ember jön velünk.

Viszont a helyedben én sem szívesen ülnék hátra, de nem a csicskaság miatt, hanem mert baromi kényelmetlen tud lenni, ha egy kis autóban még hátra húzzák tökig az ülést. Rövid távon is szar, nemhogy hosszú úton. Úgyhogy, ha többen megyünk a nagyobb kocsival indulunk el, hogy mindenkinek kényelmes legyen, aztán lehet útközben cserélni a helyeket. De az nem járja, hogy elindulok a kis kupéval, mert vagánykodni akarok,a csajomat hátra bszom, nyomorogjon csak a nyakában a térdeivel...

2019. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!