Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire gáz ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz ha nem torli az exeit facebookon?

Figyelt kérdés

Kb 1 honapja egy lany kiirt egy kerdest itt, hogy a parja azt kerte tole, hogy azokat a pasikt akikkel kavart/járt torolte, tiltsa facebookon, de a kerdezo lany azt mondta neki hogy nem fogja / nem akarja, es a velemenyekre volt kivancsi hohy ez normalis-e. Mindenki lehordta, hogy mekkora p*csa, oruljon hogy nem szakitott vele a pasija egybol, minek van ennyire szuksege arra hogy ismerosei maradjanak fbon az exei. Mindenki egyontetuen amellett volsolt hogy igaza van a pasijanak, amikor azt kerte, torolje oket.


En is no vagyok, csak en a masik oldalon vagyok, en kertem a pasim, hogy torolje az exeit, vagy akiket megdugott . Mindegyik ismerose, es a kapcsolatunk alatt MONDEGYIKKEL szokott irogatni..kepeiket lajkolgat i, reagalni, stb. Ezek kozul nem egy ujra ramozdult, es nem allitotta le, volt hohy a parom flortolgetett veluk.. mindig nagyon nagy balhe volt, akkoris megmondtam h torolje, tiltsa oket mert semmi keresnivaloja se neki se a lanyoknak a kelenlegi eletebe. Egyiket sem torolte , se tiltotta , teljesen hidegen hagyta a keresem, akarmilyen stilusban konyorogtem hogy ez nekem faj! Leszarta, sot megjobban csinalta, es meg o hagyott fakepnel neg o sertodott meg ram, hogy allitsak magamon..Kerdesem, ha most ezt igy a semmibol kiirnam , valszeg le lennek hordva, en lennek a szar feltekeny p*csa, aki nem bizik a parjaban,? de amikor a csaj pasija kerte, akkor a pasit egybol bevedte mindenki hogy a csaj oruljon hogy vele maradt. Akkor ha ezt megforditom, ez lehet szakitook hogy amikor en no letemre kerem a pasim hogy torolje ezeket a noket, nem teszi, akkor ezert nem en lennek a betegagyu tulfeltekeny pitsa?


2019. szept. 29. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem két eset van: ha van előzménye egy ilyen kérésnek (mint nálad), vagy ha nincs (tehát az egyik félnek ez az alapállapot, hogy az exeknek az írmagját is ki kell irtani). Utóbbi eset szerintem beteges, biztos, hogy nem tenném meg. Nem szoktam beszélgetni az exeimmel, nem ezért ragaszkodom hozzájuk, hanem mert ez olyan szintű irányítás az életem felett, amit egyszerűen nem engedek.


Ha a másik eset, és van okod ezt kérni, mert alakul köztük valami, akkor meg érdemesebb félreállni. Ilyen pasinak nincs értelme könyörögni.

2019. szept. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a gáz, ha törli. Ki nem állhatom azokat az embereket, akik egy szakítás után úgy akarnak tenni, mintha a másik ember sose létezett volna, teljesen beteg hozzáállásnak tartom.
2019. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!