Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nehéz így a férfinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz így a férfinek?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi párjának, volt a múltjában fekete férfi, azt mennyire nehéz kezelni a férfinek, ha erről tud a környezetük is?


Mennyire nehéz kezelni a támadásokat a család, munkatársak, ügyfelek, barátok,...részéről, a mindennapokban?



2019. okt. 1. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Amelyiknek nehéz és amelyik olyan emberekkel veszi körbe magát akik emiatt támadnák, hát az annyit is ér.
2019. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha lett volna fekete férfi az életemben, akkor utána nem jönnék össze olyannal, aki és akinek a családja rasszista. Volt évekig külföldi párom más kultúrából, ha ez a férjemet és a családját zavarná, akkor nem lenne a férjem.
2019. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem rétem a kérdést: kinek mi köze van ahhoz, hogy egy nőnek korábban kapcsolata volt egy fekete férfivel? Nekem eszembe sem jutott soha, hogy valakinek a korábbi (értsd: már lezárt, múlttá vált, semmis) kapcsolatát firtassam. Emiatt kár aggódnod.
2019. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rockarc ***** válasza:
100%

Ha egy not hasznalati targynak tekintesz es ez jelentosen csokkenti szamodra az elvezeti erteke't, neadjisten meg meretbeli hianyossagod is van az onbizalom hiany melle, akkor bizony baratocskam, rohadt nehez lesz.


De igy, hogy kiirtad a kerdest, ez egy remek luzerriaszto lenne. Ugye nem zavar, ha az elozo ferfi az eletemben fekete boru volt? Aki nem menekul sikitva, annak utana el lehet mondani, hogy nyugi, csak vicceltem.


43F

2019. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Én alapból nem is kezdenék ilyen nővel...
2019. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem èrtem. Mègis mi a fèszkes fene köze van bárkinek is ahhoz, hogy a párodnak ki volt, milyen bőrű az előző párja? Pláne ügyfelek?? Ez valami vicc? Ès ez mièrt támadási felület? Ugyanolyan ember más bőrszínnel. Ez olyan nagy cucc?

Tèged csak györerek vesznek körül? Sz.r lehet. Na ezt nem tudom hogy tudnám kezelni...

2019. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!