Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mért űznek versenyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mért űznek versenyt abból hogy féltékennyé tegyék a párjukat?

Figyelt kérdés
A párom napról napra próbál féltékennyé tenni különböző sztorikkal amibe szerepel mindig egy pasi.. Korábbi kapcsolataimba is volt ilyen szerintem nagyon jellemző ez a nőkre, apropó fasírtba voltam párommal és be is vallotta hogy szokott direkt ilyeneket mondani, hogy féltékennyé tegyen :D A kérdésem!! Mért jó ez a nőknek?? Ha féltékeny a párjuk? Milyen visszaigazolást kapnak ezzel? Ez mutatja meg egy nőnek hogy szeretem-e vagy nem? Mert szerintem a törődés az fontosabb! Az mutatja meg hogy mennyire szeretem hogy minden nap keresem, és foglalkozok vele! Én ilyen esetben távolodok szépen lassan a páromtól, ugyanis folyamatos stresszel jár, tökre feleslegesen.

2019. okt. 2. 07:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is volt hogy meséltem ilyet és a párom csak vetítésnek hitte aztán egyszer mikor várnunk kellett rá, egy barátnőmmel voltam, és arra jött vissza hogy ott ismeretlen 2 pasi odajöttek hozzánk és erősködtek hogy hazavisznek kocsival.

Akkor látta a saját szemével és azóta inkább aggódik hogy sötétben ne menjek egyedül stb és értem jön. Pedig az nem volt veszélyes eset sokkal durvábbak voltak amiket meséltem neki, de eleinte nem tudta elképzelni hogy vannak ilyenek.

2019. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!