Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom akarok-e valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom akarok-e valaha is gyereket. Voltál már így?

Figyelt kérdés

Régebben mindig nagy családot képzeltem el,szerettem volna legalább 2-3gyerket. Mostanra pedig abban sem vagyok biztos,hogy akarok-e valaha. Szeretem őket egyébként.

A párkapcsolat(aim) miatt mindig lemondtam dolgokról. Vágyakról. Miután az utolsó kapcsolatom is zátonyra futott, elkezdtem az "önmegvalósítást". Azt élem meg (majdnem), amit mindig is akartam.

Viszont a 30-hoz már közelebb vagyok,mint a 20-hoz.

Ennek az egésznek talán fordítva kellett volna lennie.


Volt valaki hasonló helyzetben? Az érdekelne,mi lett végül.


2019. okt. 2. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Itt van egy érdekes interejú, lehet tagadni az egészet, de a valóság szó szerint az, amit elmond. Az egyén szabadsága és a család kb. a 12. perctől indul. Érdemes az egészet egyben megnézni, aztán átgondolni a mai "modern" világot, és átgondolni a miérteket.


https://www.youtube.com/watch?v=xFLVMD99_88

2019. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fiatalabbként én is úgy voltam, hogy fiatalon anyuka. Aztán az akkori párommal, akivel el is tudtam volna képzelni, szakítottunk (23 voltam akkor). 4 évig senki konoly, majd 3 éve volt egy 1,5 évrs kapcsolatom, amiben nagyon szerettem a párom, vele aztán tényleg nagyon el tudtam volna képzelni, de megcsalt, meg hazug volt st. Szóval jó is, hogy 29 évesen ez inkább kiderült és nem hülyített. Egy éve van megint egy párom, egyelőre nem merem ilyenbe beleéni magam, meg a fővátosi szabad élet is elgondolkodtatott, hogy le akarom - e egyáltalán kötni magam. Most ezeken sokat is gondolkodok.


31n

2019. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!