Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátomnak ennyi minden fontosabb nálam?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt,és alig találkozunk.Azon agyalok,hogy neki elég belőlem heti 1 ott alvás és kész? Meg csak akkor vagyok jó,ha nincs más programja....Most egész hónapra kitalált magának mindne hétvégére programot,mind olyan amire engem nem hív,de nem is lenne rá lehetőség és érthető is ,hogy nem visz. Ez még oké is lenne,mert fele olyan amit még régen lebeszélt engem ez nem zavar. Inkább azon akadok ki,hogy pl pénteken még simán találkozhatnánk,de nem ő direkt úgy időzíti,hogy azonnal munka után utazik...mindig..akkor ott lenne a csütörtök,de nem akkor meg mindig akad egy haver vagy bármi hülység ami fontosabb nálam......most amúgy ezen akadtam ki legjobban,mert ezek olyanok amiket csúsztathatna másik napra de ő nem teszi meg. Egyedül szerdákon tudunk együtt lenni,azt már ő is igyényli.

Annyira zavar,ráadásul alig keres..amikor együtt vagyunk akkor nagyon aranyos,szertget stb. De külön semmit nem éreztet. Én már azon gonodlkodok inkább keresek más pasit,úgyis alig vagyunk együtt. Nem érzem,hogy számíthatnék rá akármien is,mert nem lehet.

Minden téren úgy éli az életét mintha én nem is lennék neki. Értem,hogy kell a szabadság,de ez túlzás és nekem nem fér bele.


2019. okt. 3. 15:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat minden, csak komoly nem. Minden körülötte forog és imádja, hogy akkor kell csak foglalkoznia veled, amikor épp olyanja van. Aki szereti a másikat nem így viselkedik: ha szeretne keresne, veled akarna lenni, szervezne közös programot kettesben és néha a barátait is lemondaná/eltolná érted.

Te csak az utolsó vagy a fontossági listán.

2019. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Így van,szexre használ,mindegy h mit mondd! Semmibe vesz. Keress jobbat vagy tartsd addig meg szexpartnernek de ugyanugy szivasd 2 hetig ne légy elerheto fizikailag de mondjad neki h mennyire szereted. Fssal te is a fejere. Hidd el ennek a pasinak nem jelentesz semmit. Ne láss többet ebbe bele akkor nem er nagy csalodas. Hidd el szexet barhol találsz!
2019. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Néha szervez programot velem,meg amúgy be akar már mutatni egész családnak is. Csak,mint írtam is alig találkozunk mert neki mindig van valami. Úgy kell lesni a szabadidejét...Igen előfordult már olyan amúgy ,hogy én lemondtam egy szerdát,mert úgy voltam vele,hogy igen neki 5 nap nem jó és nekem meg pont azon az egy napon jött közbe valami és úgy voltam vele akkor én sem mondom le..de nem lett semmi hatással rá,max rám hogy még jobban bizonytalan lettem a kapcsolatunkban.


Hogyan tudnám akkor rávezetni,hogy ez így nem lesz oké? Hogyan vehetem rá, hogy velem akarjon több időt és ne másokkal? Egyáltalán nem akarom ezt a kapcsoaltot így folytatni,mert kezdek szerelmes lenni és kötődni hozzá,de másfelől folyamatos stresszben tart engem ezzel a soha nem jó,max késő este 1x nagyon maxx 2x. Nem kell felnőtt fejjel olyan férfi akinek egy bármilyen piti dolog fontosabb tőlem.

2019. okt. 3. 16:52
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"heti 1 ott alvás" Így van, heti egyszer megd*g, majd megy szórakozni haverjaival. Ez nem kapcsolat. Max szexkapcsolat. Ha te ennél többet akarsz, akkor nem ez az illető a megfelelő partner hozzá.


Visszaemlékezve férjemmel kapcsolatunk első három hónapjában alig vártuk hogy találkozzunk. Hogy több időt töltsünk egymással. Hogy minél több dolgot megtudjunk a másikról. Nem ám heti egy ott alvás és kész. Ennek csak a szexre kellesz, szomorú de ez van.

2019. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tudnám akkor rávezetni,hogy ez így nem lesz oké?" Legközelebb amikor találkoztok, komolyan leülsz vele ezt megbeszélni.

"Hogyan vehetem rá, hogy velem akarjon több időt és ne másokkal?" Sehogy. Ezt ő vagy akarja, vagy nem. A tetteiből egyértelmű, hogy nem. Te akjár fejre is állhatsz, soha nem fogsz egy másik embert megváltoztatni.

2019. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Tanuljuk már meg, hogy nem a szavak számítanak, hanem a tettek. Be akar mutatni a szüleinek. Okè, de ez mèg messze nem jelenti azt, hogy fontos lennèl neki, akkor előrèbb helyezné, mert igènyelnè a veled töltött időt, ès nem csak heti 1 èjszakát.

Nem tudod sehogy rávezetni, vagy akár veled többet lenni, vagy nem. A jelek arra mutatnak, hogy nem.

2019. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Így van,túl naiv vagy! Lepjel,ez a ficko észre se veszi ha nem leszel ott kéznél! Ebredj föl,keress jobbat! Ne dugd a fejed a homokba,vagy ha igen akkor nagyon buta vagy! Nem latod h mi megy az orrod előtt! Lehetsz vele de csak leszivja az energiad es majd a szr kedvtol negativ embereket fogsz bevonzani!
2019. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen szituban voltam én is tavaly nyáron. A srác mindig mással találkozott, velem csak akkor, ha nem volt más programja. Én is kezdtem beleszeretni. Azt tudom mondani, hogy gyorsan felejtsd el, mert nem lesz jobb. Röviddel utána megismertem a mostani páromat. 1 napot sem bírtunk ki egymás nélkül azóta sem. Fogsz találni magadnak olyat is, aki alig várja, hogy lásson, és akkor te is látni fogod a különbséget. Ne pazarold erre az idődet, nem éri meg.
2019. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazatok lehet, én amúgy is nem ilyen kapcsolatra vágyom. Lehet ha fitalabb lennék akkor tetszene a dolog,de így nem. És amúgy sem norális,hogy nekem kell figyelmeztetnem erre,hogy velem is lehetne néha...amúgy most elmnodtam neki,hogy eléggé bánt a dolog és azt bizonygatja írásban,hogy amúgy én fontosabb vagyok neki mindennnél...de mondta neki,hogy a tettek mást mutatnak szóval ezt felesleges írnia.

Most úgyis jó sok napig nem látom ,mert megint agyon van szervezve minden napja,úgyhogy annyi idő alatt megemésztem magamban,hogy ennek vége.

2019. okt. 3. 18:02
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk ezt nem üzenetben kellett volna, szerintem minden ember megérdemli azt, hogy a szemébe mond, hogy itt a pont és ennek vége. Egyébként hány évesek vagytok?
2019. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!