Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátomnak ennyi minden fontosabb nálam?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt,és alig találkozunk.Azon agyalok,hogy neki elég belőlem heti 1 ott alvás és kész? Meg csak akkor vagyok jó,ha nincs más programja....Most egész hónapra kitalált magának mindne hétvégére programot,mind olyan amire engem nem hív,de nem is lenne rá lehetőség és érthető is ,hogy nem visz. Ez még oké is lenne,mert fele olyan amit még régen lebeszélt engem ez nem zavar. Inkább azon akadok ki,hogy pl pénteken még simán találkozhatnánk,de nem ő direkt úgy időzíti,hogy azonnal munka után utazik...mindig..akkor ott lenne a csütörtök,de nem akkor meg mindig akad egy haver vagy bármi hülység ami fontosabb nálam......most amúgy ezen akadtam ki legjobban,mert ezek olyanok amiket csúsztathatna másik napra de ő nem teszi meg. Egyedül szerdákon tudunk együtt lenni,azt már ő is igyényli.

Annyira zavar,ráadásul alig keres..amikor együtt vagyunk akkor nagyon aranyos,szertget stb. De külön semmit nem éreztet. Én már azon gonodlkodok inkább keresek más pasit,úgyis alig vagyunk együtt. Nem érzem,hogy számíthatnék rá akármien is,mert nem lehet.

Minden téren úgy éli az életét mintha én nem is lennék neki. Értem,hogy kell a szabadság,de ez túlzás és nekem nem fér bele.


2019. okt. 3. 15:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Utolsó még nem szakítottunk. Csak elmondtam neki,hogy rosszul esik a mai nagyon,mivel ez tényleg egy piti program ami ráért volna. Aztán írtam nektek,hogy most neki pár napig folyamat programja van,addig én fejben lezárom és amikor jövőhten látom akkor elmondom neki..
2019. okt. 3. 18:51
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tudod, hogy nem normális. Kérdés, meddig viseled el a helyzetet.
2019. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Ti nem úgy vagytok együtt, csak dug veled (is).

Hány évesek vagytok? Nem igaz, hogy ezt te eltűrted. Az ilyennel hiába akarsz beszélni, nem kellesz neki komolyra.

2019. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ti csak 3 honapja osszejartok szexelni...
2019. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!