Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ha egy éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ha egy éve nem lenne szexuális élet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk betegek szerencsére és 40 alattiak vagyunk

2019. okt. 3. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
77%

24 es vagyok. Olyan is kehet, hogy szeret, de nem kíván már. Sok pasi van úgy a párjával. En azt gondolom, hogy mindig annak kell lépnie egy kapcsolatban, akinek nem megfelelő. Miért tőle várod, hogy elküldjön?

Amennyiben úgy erzed nem fog ez változni, márpedig nem fog, mert mitől változna? Max akkor változhatna, ha nem vetettetek volna minden tőletek teljetőt be. Amennyiben már nem lehet megtenni semmi többet, akkor szerintem szakíts vele! Teljesen érthető, ha így teszel.

2019. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:
Itt jön a képbe hogy elmegyünk terápiára. csak egyszerűen nem tudom hogy mondjam ezt neki hogy ne vegye támadásnak.Sajnos erre hajlamos.
2019. okt. 5. 11:21
 33/72 exronin ***** válasza:
27%
Terápia? Szerintem te túl sok lehetsz nőkènt, nem hiszem hogy tudod miről van szó, amikor a fèrfiúi önbecsülésről és annak fenntartásáról beszèlnek.
2019. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:
Mi az hogy túl sok?
2019. okt. 5. 15:57
 35/72 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz mint önbecsülés fenntartása?
2019. okt. 5. 15:58
 36/72 exronin ***** válasza:
0%
Na, itt a baj.
2019. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
89%

Hagyjuk már a férfi önbecsülését. Nehogymár állandóan pátyolgatni kelljen.

Két felnőtt ember tudja már megbeszélni, hogy mi van, ne legyenek gyerekek. Ha nem kívánja kellően a pasi a párját, akkor álljon elé. Jaaa, az nem megy. Mert kell a kényelem, meg a pénz, amit a nő hazahoz.

Ha van szerelem, de vágy nincs, akkor menthető, ha mindkét fél akarja. Akkor a nő tegyen bele többet, majd egy idő után a férfi is hozza az 50 %ot. Ha nem megy, akkor válni kell. De ha a nő/férfi megtesz mindent, de a másik még megbeszélni sem hajlandó, akkor hagyni kell veszni.

Nálunk ez van. Kezdeményeztem, kérdeztem, mindenhonnan csak az elutasítás. Áá, ő pasiként erről nem tud beszélni. Mondom nem baj, akkor ne beszéljen, cselekedjen. Jaaa, az sem megy.

De a pénz, a kényelem az kell. Legyen valaki aki mos, főz, takarít, és nem kevés pénzt hazahoz. Mert igen, furán hangzik, a nő is hoz haza pénzt, gyerekek mellett is.

2019. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy 11es voltam.
2019. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:

Figyi


Meg van kérdezve hogy van,kedvére van főzve, meg van dicsérve (néha alap dolgokért is)

Elismerem a munkájában elért sikereit,érdeklődöm a hobbija iránt.

Nem piszkálom hogy én jóval többet teszek az egészségemért és a külsőmért.(látszik is! és itt alap dolgokra is gondolj)

Meghallgatom a véleményet bármiről akkor is ha amúgy butaságot beszél mert ilyen is van

MINDENT megköszönök!!! a szemét levitelt is!

igen megmondom a véleményem ha kérdezik vagy ha téma engem is érint.

Észreveszem ha csinos és elegáns, többször mint Ő

Nem nem dicsérgetem a csodás farkát meg a teljesítményet mert az nincs...

Nem viselkedek úgy ahogy nincs kedvem pl. nem mindig megyünk együtt mindenhova.

Nem nem ő tart el, nem őt küldöm tamponért.Nem mondja meg senki mit csináljon.Férfiként van kezelve.

Kérdzem én mire gondolsz?Milyen önbecsülés fenntartására?

Mi van a női önbecsüléssel?

2019. okt. 6. 08:13
 40/72 A kérdező kommentje:

nézd amúgy a francnak sincs kedve terápiára menni utálom az idegeneket.

De vagy szakítunk

vagy valaki szeretőt fog tartani előbb utóbb amit szemét dolognak tartok

Marad a terápia, hidd el nem véletlen jutott eszembe,érzem hogy valami nagyon nem oké a fejében.

2019. okt. 6. 08:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!