Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ha egy éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ha egy éve nem lenne szexuális élet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk betegek szerencsére és 40 alattiak vagyunk

2019. okt. 3. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 exronin ***** válasza:
21%

Jó pár embert láttam terápiára menni. Az nem arról szól, hogy hogyan kell visszatalálni egymáshoz, hanem inkább arról, hogy hogyan kell szépen elengedni egymást x év után. Senkit nem ismerek, akinek rendbe jött volna a kapcsolata a párterápiától.


Elég hamar felhúztad magad. Azt írod, hogy csak azért sem ápolod a férfiasságát.Ez nem baj, mert azt csinálsz, amit akarsz, de vedd figyelembe, ha nem megy magadtól, pláne be is feszülsz, hogy "csakazértse", akkor ez nem egy támogató viszony, hanem egy teljesületlen elvárásoktól hemzsegó tévképes kapcsolat. Amit az elején írtam legelsőnek, fenntartom. De már azt is látom, hogy nem tudod elengedni őt, mert a tulajdonodnak tekinted.

2019. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszodat.

Nem húzom fel magam csak ilyen vagyok ha érvelek.

Nem nem csak azért se,hanem sajnos/nem sajnos képtelen vagyok hazudni.Raadasul mindig azt hallom tőle hogy dicséret nem jár csak úgy.Na most szerintem azonnal észrevenné ha valami ferdítés van .

De ha szeretőt tartanék azt biztos nem :D (továbbra sem akarok)

Azon meg ne csodálkozzunk hogy ennyi idő után van bennem sértettség,nyilván nem kevés próbálkozáson vagyok túl.

Sajnos a terápiáról nekem látatlanba is hasonlo a véleményem,de én hallottam másoktól pozitív véleményt . Egyenlőre nem tudom mi legyen,pedig nem vagyok egy döntésképtelen ember :(

2019. okt. 7. 05:57
 43/72 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo csak a te valaszaidat olvastam. Probald meg felhozni a terapiat es ha nem vevo ra, hagyd abba ezt az erolkodest es a kapcsolatot. Ez nem te vagy, nem neked kell meg es meg es meg extrakat nyujtani. Egeszseges nokent es ferfikent mindenkinek joga van a kielegito egyuttlethez es ha a masik ezt keptelen megadni "csak mert"indokkal, akkor nem kell eroltetni. Mas teszta ha hazasok vagytok es o beteg, te pedig kitartasz mellette. Huzz meg egy hataridot a fejedben es ha semmi nem valtozik, probald meg belatni h lakotarsad bmikor lehet, de ez igy ki fog csinalni, tonkrevagja az onbecsulesedet. Boven raersz nagymamastilusban elni a hazaseletet ha nagymama leszel.
2019. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez baromi fájdalmas olvasni is, sajnálom Kérdező! Én is csak annyit tudok mondani, hogy vagy terápia, vagy váltok.

Szerintem a férjed homokba dugja a fejét és nem hajlandó konforntálódni azzal, hogy már nem hozod lázba, vagy hogy kihűlt a kapcsolat. Másik ok talán betegség, de ha tutira nincs semmi, akkor mást nem tudok indoknak mondani, csak, hogy nem vonzod (ami nem a te hibád!)

2019. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
0%
A kapcsolat egésze számít, nen egy tébyező belőle.
2019. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is volt egy ismerősöm akivel a pasija nem szexelt.

Végül, kiderült hogy nem is érdekelte a nő már annyira csak nem volt hol laknia. Meg csalta a nőt, miközben azt hazudta, hogy dolgozni megy (olyan munkája volt, ami nem volt kötött) végül az is kiderült, hogy az egyik főnökének a feleségével is meg csalta. A nőnek meg elő adta, hogy lelki problémái vannak stb. Szegény nő meg magában kereste a problémát, miközben csak kihasznaltak. Még a telefonjaban is ugyan azon a néven voltak elmentve stb.

2019. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
96%

Még annyi hogy vásárolgatott a nőnek és elvitte ide oda. De szexelni nem szexelt. Csak mással.

Ők is 40 körűliek. És a nő is jól tartotta magát nagyon is a pasihoz képest. Mert a pasi pocakos is volt stb. És lehazudta a csillagokat az égről. Nagyzolt stb.

2019. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
94%

40 körül akkor is volt szex, amikor már rég a váásra készültem. Sunyi az az ember, arra vár, hogy te szakíts, vagy valahol máshol dug.

Bőven is túl sok türelemmel voltál eddig. Ne tovább!

Mi lesz ebből 2--5 év múlva?

2019. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:

Ezt még olvasni is fájdalmas volt.


28/N

2019. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
Valószínűleg én vagyok a nem normális hogy ezt hagyom..
2019. nov. 16. 22:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!